Stamboom Gids » Familienamen » H

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Volgende pagina op de Stamboom Gids 
Screenshot van website

Afstammelingen Henricus van Heer uit Antwerpen - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-henricus-van-heer

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Van Heeren, Brand, Van Eeren, Van de Merwe, Van Heere, Andeweg, Van den Assem, Vander Werff, Vermeij en De Bruijn.

Screenshot van website

Afstammelingen Jacob Hagoort - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-jacob-hagoort

Een publicatie door Wilschut met gegevens over oa. de families Hagoort, Van Vliet, Sterk, Wilschut, Van Dijk, Rietveld, De Wit, Oudshoorn, Verboom en Van Vianen.

Screenshot van website

Afstammelingen Pieter Gerritse Harteveld - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-pieter-gerritse-harteveld

Een publicatie door N. Wilschut met gegevens over oa. de families Harteveld, Hartevelt, Robeerst, Durieux, Taal, Hogendijk, Hus, Bal, Hoogendijk en Westerduin.

Screenshot van website

Afstammelingen van Cornelis Houting - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-cornelis-houting

Een publicatie door Dick R. Mastbergen met gegevens over oa. de families Houting, Houtingh, Vergers, Wechuizen, Veen, Kater, De Haas, Du Gardijn, De Jong en De Vries.

Screenshot van website

Amsterdamse geslacht Van Hell - home.hccnet.nl/w.h.v.hell

Oorspronkelijk afkomstig van de Veluwe (1391) omgeving Putten en Nijkerk. In bezit geweest van kasteel "Hell" te Hell nabij Nijkerk. Plaatsje Hell bestaat nog en is te vinden op een aantal wegenkaarten.

Screenshot van website

Amsterdamse geslacht Van Hell - www.genealogieonline.nl/amsterdamse-geslacht-van-hell

Een publicatie door Willem van Hell met gegevens over oa. de families Van Hell, De Vries, ´t Hoen, Van der Hell, Baren(T)s, Beerling, Ellerkamp, Den Helt, Abeling en Koersen.

Screenshot van website

Ancestors Ton van Heusden - www.ancestors.nl

Genealogische gegegevens van voornamelijk Zeeuwse families die zijn geëmigreerd.

Screenshot van website

Anke's Website - beatrijs5.tribalpages.com

Uitgebreide familieberichten en fotos van de familie Hettema, Fennema en direkte verwanten.

Screenshot van website

Catholic Family Happe Amsterdam - www.genealogieonline.nl/catholic-family-happe-amsterdam

Een publicatie door Rob Happe met gegevens over oa. de families Happe, Habbe, Gerritsen, Govers Van Zellemeervelt, Jans, Adriaansz, Hendriks, Van Bemmelen, Ros en Roest.

Screenshot van website

De familie Hagendoorn uit 's-Gravenhage - home.casema.nl/fam.hagendoorn/home.htm

De genealogie van de familie Hage(n)doorn uit 's-Gravenhage.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Volgende pagina op de Stamboom Gids