stamboomgids

Familienamen » P

Websites 1 - 10 van 483:

Afstammelingen van Christiani Peffer - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-christiani-peffer

Een publicatie door Dick R. Mastbergen met gegevens over oa. de families Peffer, Mastbergen, Boogaers, Meulen, van der, Goesten, Prinsen, Klardie, Osch, van en Osch, van.


Screenshot van website

Bert Pols - GeneaNet - gw0.geneanet.org/index.php3?b=bertpols

Stamboomoverzichten van Bert Pols


Screenshot van website

Claes Middelkoop Parenteel - www.genealogieonline.nl/claes-middelkoop-parenteel-1653

Een publicatie door Jan Middelkoop met gegevens over oa. de families Middelkoop, Hospers, Uittenbogaard, Bats, Sterk, Van Hemert, Van Iperen, Van der Ree, Van der Pol en Blom.


Screenshot van website

Database Planje, Planjer, Planije en aanverwanten - webtree.planje.info

Database voor families Planje, Planije, Planjer.

De gegevens betreffen de afstammelingen van Paulus Dirksz Planjer of Planger die midden 17de eeuw vanuit Moers (D) naar Leiden kwam, waarschijnlijk als economische vluchteling en in de lakenindustrie werkte. In 1650 trouwde hij met Margriete Roukgen uit Maessenheim. In 1660 trouwde hij met Elysabeth Heyndricx de Vos. Uit dit huwelijk komen alle mensen met de familienaam Planje, Planjer en Planije voort.

In de database zijn inmiddels 514 personen met de naam Planje, 354x Planjer en 96x Planije opgenomen, maar nog regelmatig worden er nieuwe personen toegevoegd.

Voor gedetailleerde gegevens is een inlog op de website nodig. Na aanvragen account en inloggen zijn afbeeldingen, data en bronnen toegankelijk. Een account is eenvoudig aan te vragen.


Screenshot van website

De familie Poell - members.home.nl/franspoell

De naam Poell ontrafeld en het parenteel voor de stammen Poell-Wachtendonk en Poell-Arcen.


Screenshot van website

De geschiedenis van de familie Petit - www.familie-petit.nl

geschiedenis van steenhouwerij Petit


Screenshot van website

de Paula Lopes - www.de-paula-lopes.nl

Kwartierstaat/parenteel/genealogie


Screenshot van website

de Paula Lopes genealogie - www.de-paula-lopes.nl

Kwartierstaat de Paula Lopes Harpur HappƩ Visscher. Onderzoek in Braziliƫ, Engeland, Indonesie en Nederland


Screenshot van website

de Peuter Stamboom - www.genealogieonline.nl/de-peuter-stamboom

Een publicatie door Henk de Peuter met gegevens over oa. de families De Peuter, Maat, Van Putten, De Poorter, Loijen, Schipper, Buchner, De Roij, Roubos en De Ruiter.


Screenshot van website

Dirck Middelkoop Parenteel - www.genealogieonline.nl/dirck-middelkoop-parenteel

Een publicatie door Jan Middelkoop met gegevens over oa. de families Middelkoop, De Leeuw, Kool, Van de Koppel, De Jong, Merkens, Bogaard, Kars, Van Asch en Heykoop.


Screenshot van website



Genealogie nieuws