stamboomgids

Nieuwe sites » Op 3 januari 2018 toegevoegde sites (10)

De geboren Randwijkers - www.genealogieonline.nl/de-geboren-randwijkers

Een genealogische publicatie door Jan van Hoek met gegevens over onder andere de families Barten, Teunissen van Manen, Van Rinsum, Jansen, Berends, De Kat, Bitter, Rutten en Van de Wal.

Categorie: Familienamen » R


Screenshot van website

Genealogie Tissingh - www.genealogieonline.nl/genealogie-tissingh

Een genealogische publicatie door Stefan Tissingh met gegevens over onder andere de families Tissingh, Tissing, Mulder, Manden, Smid, Luning, Smit, Tissinge en Hendriks.

Categorie: Familienamen » T


Screenshot van website

Stamboom Drijkoningen - www.genealogieonline.nl/stamboom-drijkoningen

Een genealogische publicatie door Rudi Drijkoningen met gegevens over onder andere de families Drijkoningen, Damiaens, Dhondt, Schreurs, Simons, Dreesen, Heyns, Thijs en Adriaensen.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Stamboom Rutten - www.genealogieonline.nl/stamboom-rutten

Een genealogische publicatie door Richard Rutten met gegevens over onder andere de families Burgersdijk, Van Bronckhorst, Barendregt, Visser, Thierens, De Wilde, Nicolai, Couvee en Mostert.

Categorie: Familienamen » R


Screenshot van website

Stamboom Van der Weijden, Van Ballegooijen en aanverwanten - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-weijden-van-ballegooijen

Een genealogische publicatie door Huib van der Weijden met gegevens over onder andere de families Van der Weijden, Lugten, Van Ballegooijen, Bras, Visbach, Van Gemert, Van der Rest, Bonder en Van der Weijde.

Categorie: Familienamen » W


Screenshot van website

Stamboom Van der Gaag - www.genealogieonline.nl/van-der-gaag-stamboom

Een genealogische publicatie door Ciska Rutten met gegevens over onder andere de families Van der Gaag, Hoogendam, Prins, Flinterman, Van Duren, Van Spronsen, Van der Burg, Hoogland en Been.

Categorie: Familienamen » G


Screenshot van website

Marsé Family Tree (Mars, Marcâ) - www.genealogieonline.nl/marse-family-tree

A genealogical publication by Jan cunningham with information about, among others, the families Marsé, De Kruijf, Brand, Marcé, Libert, Denisse, Marce, Timrott and Bousmanne.

Categorie: Familienamen » M


Screenshot van website

Stamboom Familie Molling-De Moulin - www.genealogieonline.nl/stamboom-molling-de-moulin

Een genealogische publicatie door Harry Molling met gegevens over onder andere de families Knubben, De Moulin, Van Geul, Molling, Dani?ls, De la Haye, De la Haye (des Neiges), Simons en Renkens.

Categorie: Familienamen » M


Screenshot van website

Stamboom André Van de Voorde - www.genealogieonline.nl/stamboom-andre-van-de-voorde

Een genealogische publicatie door Wim Van de Voorde met gegevens over onder andere de families Van de Voorde, Van Bastelaere, Kok, Cardon, Wauters, Vervaet, Buysse, Walrave en Roels.

Categorie: Familienamen » V


Screenshot van website

Stamboom Donders-Antonis - www.genealogieonline.nl/stamboom-donders-antonis

Een genealogische publicatie door D.F.A. Donders met gegevens over onder andere de families Donders, Bax, Joosten, Math?, Quinten, De Beer, Antonis, Janssen en Dirkx.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website