stamboomgids

Nieuwe sites » Op 5 februari 2019 toegevoegde sites (8)

Gemeentearchief Zaanstad - www.openarch.nl/gaz

Bronnen: Bevolkingsregister, BS Geboorte, BS Overlijden, BS Huwelijk, Bidprentjesverzameling

Plaatsen: Zaandam, Zaanstad, Wormerveer, Zaandijk, Koog aan de Zaan, Assendelft, Oostzaan, Westzaan, Krommenie, Amsterdam, Wormer, Beverwijk, Heemskerk, Uitgeest, Haarlem, Egmond aan Zee, Limmen, Alkmaar, Bilthoven

Categorie: Archieven » Open Archieven


Screenshot van website

Familiearchief History Garstenveld - www.familiearchivaris.nl/2365

Familiearchivaris: Frans Garstenveld

Categorie: Archieven » Familiearchieven


Screenshot van website

Stamboom Avontuur-Verkooijen - www.genealogieonline.nl/stamboom-avontuur-verkooijen

Een genealogische publicatie door Joke Avontuur-Verkooijen met gegevens over onder andere de families Avontuur, Avontuer, Verkooijen, Sins, Van Dongen, Van den Diepstraten, Goos, Jacobs en Dingemans.

Categorie: Familienamen » A


Screenshot van website

James Sullivan Family Tree - www.genealogieonline.nl/james-sullivan-family-tree

A genealogical publication by James Sullivan with information about, among others, the families Owen, Sullivan, Hawkins, Johnson, Hollingsworth, Swenson, Aylesbury, Bancroft and Bolefaunt.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Familie Ostendorf, Riepen, Los en Mouton - www.genealogieonline.nl/familie-ostendorf-riepen-los-en-mouton

Een genealogische publicatie door Jos Ostendorf met gegevens over onder andere de families Ostendorf, Los, Sep, Van der Hoeven, Van Eijk, Rowlinson, Mouton, Leeflang en De Fluiter.

Categorie: Familienamen » O


Screenshot van website

Stamboom van Janssen, Wolterbeek, Grimminck, Damwijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-janssen-wolterbeek-grimminck-damw ...

Een genealogische publicatie door Roy Janssen met gegevens over onder andere de families Wolterbeek, Janssen, Damwijk, Grimminck, Kühr, Kerger, Burer, Soffner en Fagnotti.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Family Tree David Kraal - www.genealogieonline.nl/family-tree-david-kraal

A genealogical publication by David Kraal with information about, among others, the families Kraal, Oliveiro, Pereira, Saunders, Oliveira, Martinus, Leicester, Fernandez and Wambeck.

Categorie: Familienamen » K


Screenshot van website

Stamboom Decloedt - www.genealogieonline.nl/stamboom-decloedt

Een genealogische publicatie door Johan Decloedt met gegevens over onder andere de families Decloedt, Driessen, Vande Populiere, Demaertelaere, Taeckens, Vancoetsem, Bogaert, Lievens en Storme.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website