stamboomgids

Nieuwe sites » Op 8 februari 2019 toegevoegde sites (9)

Heemkundekring Weerderheem - www.openarch.nl/hwh

Bronnen: Bidprentjesverzameling

Plaatsen: Eindhoven, Valkenswaard, Tilburg, Breda, Geldrop, Veldhoven, Nijmegen, 's-Hertogenbosch, Helmond, Heerlen, Sittard, Roermond, Weert, Veghel, Venlo, Bladel, Maastricht, Waalwijk, Venray, Oss, Roosendaal

Categorie: Archieven » Open Archieven


Screenshot van website

Stamboom Broos - www.genealogieonline.nl/stamboom-broos

Een genealogische publicatie door Jannie van Dijk met gegevens over onder andere de families Oudshoorn, Bochoven, Broos, Willemsz. Outshoorn, Willemsdr. Outshoorn, Cornelisz. Outshoorn, Corsz. Outshoorn, Jacobsz. Outshoorn en Corsdr. Outshoorn.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Arbol familiar de Luis Horacio Mander - www.genealogieonline.nl/arbol-familiar-de-luis-horacio-mander

A genealogical publication by Horacio Mander with information about, among others, the families Mander, Villavicencio, Hasselström, Mulder, Malerba, Willing, Bäckmann, Gross and Von der Heyde.

Categorie: Familienamen » M


Screenshot van website

Genealogie Vermeulen Nouens Kortleven - www.genealogieonline.nl/genealogie-vermeulen-nouens-kortleven

Een genealogische publicatie door Marcel Vermeulen met gegevens over onder andere de families Kortleven, Vermeulen, Nouens, Huijbertsen, Bleijenberg, Goedhart, Groenendijk, Dijksman en De Raad.

Categorie: Familienamen » V


Screenshot van website

Familiearchief Smit/Smits/Smids/Smid/Smidt uit NO-Friesland - www.familiearchivaris.nl/2368

Dit familiearchief is voor alle nazaten van Folkert Smit uit NO-Friesland. Stamt u van hem af? Rechtstreeks of via via? Maakt niet uit; word lid van dit familiearchief en deel uw genealogische gegevens van de familie Smit, Smits, Smidt, Smid of Smids. Ver

Categorie: Archieven » Familiearchieven


Screenshot van website

Stamboom Melis - www.genealogieonline.nl/stamboom-melis

Een genealogische publicatie door Ine Melis met gegevens over onder andere de families Melis, Smulders, Burgers, Geboers, Peters, Bertens, Van den Broeke, Beeris en De Jong.

Categorie: Familienamen » M


Screenshot van website

Stamboom Drenth - www.genealogieonline.nl/stamboom_drenth

Een genealogische publicatie door C.M.W.Vork-Drenth met gegevens over onder andere de families Drenth, Wortelboer, Kloppenborg, Feddema, Bodewes, Bos, Scholtens, Swart en Enthoven.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Stamboom Abbenes - www.genealogieonline.nl/stamboom-abbenes

Een genealogische publicatie door Rene Peijpers met gegevens over onder andere de families Abbenes, Peijpers, Schuring, Boon, Gerrits, Brik, Jacobs, Mooij en "abbenes".

Categorie: Familienamen » A


Screenshot van website

Stamboom Nuis-Duijs - www.genealogieonline.nl/stamboom-nuis-duijs

Een genealogische publicatie door Ruben met gegevens over onder andere de families Duijs, Nuis, Stoorvogel, Jans, De Ruiter, Boers, Nuijen, Strijker en Duyts.

Categorie: Familienamen » N


Screenshot van website