stamboomgids

Zoekresultaten 'Abee' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 16:

Stamboom Jordans BoZoom Amsterdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-jordans

Een publicatie door Hans Jordans met gegevens over oa. de families Jordans, Knoet, Claes, Van Agthoven, Heijns, Rooth, Bergs, Van den Abeele, Jordans(Jordaans) en Steers.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Abeelen Stamboom - www.genealogieonline.nl/abeelen-stamboom

Een publicatie door Sjef van Abeelen met gegevens over oa. de families Van Abeelen, Abeelen, Krijnen, Verhagen, Verstappen, Abeele, Moonen, Van Iersel, Schollen en Van Laarhoven.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Bijl - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-bijl

Een publicatie door J.S. Bijl met gegevens over oa. de families Abee, Bijl, Huizing, Bijlsma, Swiers, De Boer, Ruben, Rozeboom, Hummelen en Huizingh.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Abe - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-abe

Een publicatie door Ghislain Abe met gegevens over oa. de families Abé, Abée, Wanten, Petit, Corijn, Philips, Van Opstal, Jonet, Chardon en Grohin.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Abe - Wanten - www.genealogieonline.nl/stamboom-abe-wanten

Een publicatie door Ghislain Abe met gegevens over oa. de families Abé, Degreef, Abée, Dupont, Philips, Wanten, Chardon, Corijn, Van Opstal en Mawet.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Moerman - beperkte naaste familiestamboom - www.genealogieonline.nl/naaste-familiestamboom-moerman

Een publicatie door Wouter Moerman met gegevens over oa. de families Vandenabeele, De Decker, Deliaert, Larmuseau, Van Kerckvoorde, De Petter, Debaillie, Demeyer, .

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Familie Lamens, Wit (-de) en Abeele - www.genealogieonline.nl/familie-lamens-wit-en-abeele

Een genealogische publicatie door Theo Eekhout met gegevens over onder andere de families Wit, Lamens, Abeele, Lammens, Jans, Graaf, Visser, Velden en Eijkelboom.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kampinga (Overig) - www.genealogieonline.nl/stamboom-kampinga-overig

Een publicatie door Diederik Kampinga met gegevens over oa. de families Kampinga, Beenes, Hoff, Penning, Abee, Beukema, Bos, Wieringa, Drewes en Siertsema.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Genealogie Cavaillé - www.genealogieonline.nl/genealogie-cavaille

A genealogical publication by Christian Cavaillé with information about, among others, the families Lemaire, Cavaillé, Verhack, Coudouin, Van den Abeele, Van den Abbeele, Lorenzi, Hennach and Delsol.

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Abeelen Tilburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-abeelen-tilburg

Een genealogische publicatie door Jan van Abeelen met gegevens over onder andere de families Abeelen Van, Van Beers, Doorakkers, Van Elderen, Weijters, Gestel Van, Rijsewijck Van, Spaendonck Van en Hamers.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website