stamboomgids

Zoekresultaten 'Ackermans' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 11:

Stamboom Moens - www.genealogieonline.nl/stamboom-moens

Een publicatie door Francis Kinnart met gegevens over oa. de families Moens, Jaspers, Janssens, Louckx, Behets, Saelens, Carleer, Van Heffen, Ackermans en Vander Mueren.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Voorouders van Paul, Hein en Elkie Clowting - www.genealogieonline.nl/genealogie-bazelmans

Een publicatie door Fieke Bazelmans met gegevens over oa. de families Clouting, Clowting, Braat, van Eynatten, Gregoire, Van Eijnatten, Ackermans, Dirven, Trommelen, Both, Drohm, Schreuder, Smit, Tijsmans en honderden andere familienamen.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Want - www.genealogieonline.nl/stamboom-want

Een publicatie door K.J.A.M. Want met gegevens over oa. de families Want, Hoppenbrouwers, Poos, Koolen, Ackermans, Well, Wante, Rombouts, Reijns en Bijlmakers.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Johannes Petrus Talboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-johannes-talboom

Een publicatie door Cees Talboom met gegevens over oa. de families Talboom, Vos, Akkermans, Oomen, Van Overveld, Voeten, Ackermans, Ruwiel, Brouwers en Willemse.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Stamboom Ackermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-ackermans

Een publicatie door Wim Ackermans met gegevens over oa. de families Ackermans, Daudt, Bakker, Manni, Grootveld, Ottervanger, Kropf, Mars, Lambregts en Van Trierum.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Familiearchief Ackermans - www.familiearchivaris.nl/535

Het lijkt mij leuk om diverse familieleden te betrekken bij mijn Stamboom Familiearchivaris: Ackermans WL

Categorie: Archieven » Familiearchieven   Filter


Screenshot van website

Genealogie Schoormans - www.genealogieonline.nl/genealogie-schoormans

Een publicatie door L. Schoormans met gegevens over oa. de families Schoormans, Loonen, Rickersfeld, Engelman, Ackermans, Van Loon, Havermans, Fastermann, Jansen en Pullmann.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Servais-Molin - www.genealogieonline.nl/stamboom-servais-molin

Een publicatie door Luc Servais met gegevens over oa. de families Claessens, Hameleers, Hermans, Cools, Vossen, Rongen, Konings, Frissen, Garnier en Ackermans.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Wim Ackermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-wim-ackermans

Een genealogische publicatie door W.L. Ackermans met gegevens over onder andere de families Ackermans, Bakker, Daudt, Grootveld, Proost, Buschman, Manni, Van Dijk en Lambregts.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Familiearchief Ackermans - www.familiearchivaris.nl/535

Het lijkt mij leuk om diverse familieleden te betrekken bij mijn Stamboom Familiearchivaris: Ackermans WL

Categorie: Archieven » Familiearchieven   Filter


Screenshot van website