stamboomgids

Zoekresultaten 'Alma' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 34:

Neerbosch - www.houwie.net/almanak/1882/almanak1882-00.html

Opgenomen, overleden, vertrokken en een handwerk lerende wezen 1880-1881.

Categorie: Bronnen » Regionaal » Gelderland   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Zwet - bollenstreek - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-zwet

Een publicatie door Nico van der Zwet met gegevens over oa. de families Van der Zwet, Opdam, Van Lierop, Obdam, Salman, Saalmann, Schrama, Van der Swet, Van Tol en Van Zijl.

Categorie: Familienamen » Z   Filter


Screenshot van website

Genealogie Kloosterman - www.genealogieonline.nl/genealogie-kloosterman

Een publicatie door Tymen Kuperus met gegevens over oa. de families Kloosterman, Van der Land, Van Dijk, Tjallings, Van Maassen, Ebbes, Talma, Zwerwer, Van der Meulen en Westra.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dalmaijer/Kreuijer en Klinkert/Pruiksma - www.genealogieonline.nl/stamboom-dalmaijer

Een publicatie door Elly Dalmaijer-Klinkert met gegevens over oa. de families Dalmaijer, Pruiksma, Noordhof, Klinkert, Brons, De Ruiter, Mug, Kruijer, Arjens en Reinders.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Middendorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-middendorp

Een publicatie door Simon Middendorp met gegevens over oa. de families Buma, Douma, Middendorp, Buma Douma, Buma Brugts, Walma Croles, Walma, Buma Walma, Buma Sytses en Jansen.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Parenteel Ordelmans - www.genealogieonline.nl/parenteel-ordelmans

Een publicatie door F. Ordelman met gegevens over oa. de families Ordelman, Ordelmans, Van Essen, Kremer, Jansen, Van Gorp, Van der Linden, Paalman, Wassink en Timmer.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Genealogische opschriften uit Friesland 1280-1811 - www.walmar.nl/inscripties.asp

Genealogische opschriften uit Friesland 1280-1811

Categorie: Bronnen » Regionaal » Friesland   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Van Veen - Zwezereijn - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-veen-zwezereijn

Een publicatie door J. H. van Veen met gegevens over oa. de families De Vries, Van Veen, Alfers, Drost, Halman, Geerdink, Dolders, Hogendoorn, Mook en Zwezereijn.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Ligthart-Ponsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-ligthart-ponsen

Een publicatie door Desiree Ligthart-Ponsen met gegevens over oa. de families Keuning, Halberstadt, Vuijk, Klijn, Ligthart, Van Zwol, Daalman, Reuser, Van Camp en De Vries.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schipper - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-schipper

Een publicatie door Alma Doff-Schipper met gegevens over oa. de families Colle, Schipper, Pieterman, Klein, Boer, Hopman, De Boer, Bijmolt, Lenting en Greven.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website