stamboomgids

Zoekresultaten 'Antonis' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 9:

Stamboom Ariëns - www.genealogieonline.nl/stamboom-ariens

Een publicatie door H. Ariëns met gegevens over oa. de families Ariëns, Aries, Bosschart, Hendrickx, Jan Adriaan Cornelissen, Van Dongen, Adriaan Cornelis Antonissen, Verbunt, Cornelis Antonissen en Snoeren.

Categorie: Familienamen » A


Screenshot van website

Genealogie Voeten - www.genealogieonline.nl/genealogie-voeten

Een publicatie door Dick Krabbendam met gegevens over oa. de families Voeten, Voet, Voets, Voete, Meeus, Simons, Dekkers, Kerstens, Van Gastel en Antonissen.

Categorie: Familienamen » V


Screenshot van website

Stamboom Venix - www.genealogieonline.nl/stamboom-venix

Een publicatie door Hellen Venix met gegevens over oa. de families Venix, Vennix, Phenix, Vennings, Phoenix, Van Dijck, Vennincks) Venix (Vennix, Antonissen, Luijckx en Fenix.

Categorie: Familienamen » V


Screenshot van website

Stamboom Wouters - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-wouters

Een genealogische publicatie door Peter Wouters met gegevens over onder andere de families IJzermans, Wouters, Van Ginderen, Willekens, Van der Heijden, Van Dorst, Antonis, Heijnen en Kokx.

Categorie: Familienamen » W


Screenshot van website

Stamboom van Raak-van Loon - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-raak-van-loon

Een genealogische publicatie door Henriëtte van Raak met gegevens over onder andere de families Van den Noort, Van Keulen, Van Raak, Van Loon, Van Raeck, Pijnenburg, Jacobs, Antonise en Gombert.

Categorie: Familienamen » R


Screenshot van website

Stamboom Devriesere - www.genealogieonline.nl/stamboom-devriesere

Een publicatie door Ad Devriesere met gegevens over oa. de families Devriesere, Tempelaars, Antonissen, D Wouw, Damen, Rokven, Kluitmans, Smits, Netten en Raaijmakers.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Stamboom Van Loock - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-loock

Een publicatie door Julie Van Loock met gegevens over oa. de families Antonissen, Seuntiens, Abrams, Van Loock, De Ridder, Vervloet, De Smet, De Roeck, Meyers en Rutten.

Categorie: Familienamen » L


Screenshot van website

Stamboom Donders-Antonis - www.genealogieonline.nl/stamboom-donders-antonis

Een genealogische publicatie door D.F.A. Donders met gegevens over onder andere de families Donders, Bax, Joosten, Math?, Quinten, De Beer, Antonis, Janssen en Dirkx.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Stamboom Albers - www.genealogieonline.nl/stamboom-albers

Een publicatie door Marjon Planta met gegevens over oa. de families Albers, Tellingen, Veltman, Cop, Antonisse, Ketting, Hugens, Gerritsen en Gerritsen.

Categorie: Familienamen » A


Screenshot van website