stamboomgids

Zoekresultaten 'Aret' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 26:

Stamboom Cabaret - www.genealogieonline.nl/stamboom-cabaret

Een publicatie door Leny Cabaret met gegevens over oa. de families Cabaret, Van der Graaf, Reijtenbach, Rademaker, Van Fessem, Mulder, Oosterom, Troost, Den Bakker en Van der Zee.

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Stamboom Peters - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-peters

Een publicatie door Caroline van Ingen met gegevens over oa. de families Koch, Van Ingen, Peters, Kieboom, Oomen, Baretta, Schmidt, Beys, Van Vliet en Hermanides.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Tangeman Genealogy - www.genealogieonline.nl/tangeman-genealogy

Een publicatie door Margaret Paret met gegevens over oa. de families Beije, Colless, Evans, Verrall, Hyland, Tangeman, Barlow, Van Strien, Van der Klooster en Den Boer.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schut-Powell - www.genealogieonline.nl/stamboom-schut-powell

Een publicatie door Margaret Powell met gegevens over oa. de families Hockey, Nederlof, Stride, Littler, Baskeyfield, Powell, Platt, Xxx, Spooner en Grasier.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Laan - Leiden - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-laan-leiden

Een publicatie door A.R. van der Laan met gegevens over oa. de families Van der Laan Maria, Van der Laan Gijsbertus, Van der Laan Jan, Van der Laan Hester, Van der Laan Floris, Van der Laan Gijsbert, Van der Laan Margaretha, Van der Laan Johanna, Van der

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hans Castel en Margaret Holmes - www.genealogieonline.nl/stamboom-castel-holmes

Een publicatie door Hans Castel met gegevens over oa. de families Castel, Emons, Destombes, Geldof, Truin, Holmes, Van Iwaarden, Peere, Van de Plasse en Mclaughlin.

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Genealogie Jaegers-Spring - www.genealogieonline.nl/genealogie-jaegers-spring

Een publicatie door Jos Jaegers met gegevens over oa. de families Jaegers, Janssen, Christiaans, Jegers, J├Ągers, Houben, Gielen, Paes, Arets en Andrieu.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Stamboom Goffin, Bingelrade - www.genealogieonline.nl/stamboom-goffin-bingelrade

Een publicatie door Felix Goffin met gegevens over oa. de families Goffin, Reijnders, Mols, Theunissen, Janssen, Diederen, Arets, Gielen, Gerards en Dohmen.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Bea van den Berge, Zeeland - people.zeelandnet.nl/yong/Website_Bea/stamboom.htm

Stamboom: van den Berge, Steenpoorte, Scherpenisse, de Vos, Heijboer, Bartelse, Paret , uit Zeeland.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Familiearchief Wessling - Nederland - www.familiearchivaris.nl/80

Dit is het familiearchief van Wessling, waarvan onze voorouder: Wessling, Dietrich Karl in 1862 uit Duitsland is gekomen. Als zijn ouders stonden vermeld: Wessling,Johann Heinrich en Kurt,Katherine Margaretha. Ziet, weet of heeft u aanvullende gegevens, l

Categorie: Archieven » Familiearchieven   Filter


Screenshot van website