stamboomgids

Zoekresultaten 'Artz' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 15:

Stamboom Mom - www.genealogieonline.nl/stamboom_mom

Gegevens over oa. de families Momme, Mom, Mumm, Van Lent, Pruckmüller, Spierinck, Mumm Tot Schwartzenstein, N., Mumme en De Ruyter.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Genealogie Leeuwe - www.genealogieonline.nl/genealogie-leeuwe

Index met familienamen. Een publicatie door Jaap Leeuwe met gegevens over oa. de families Netto, Brendel, Leeuwe, Leeuw, Hartzema, Leeuw(E), Gransbergen, De Vries, Mouthaan en Stertefeld.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Genealogie Pouwels - members.home.nl/apouwels

Familienamen: Pouwels - Artz - Schoenmakers - Poelen - Janssens - Lintjens - de Bock - Aarts

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Familiearchief Leeuwe,Brendel,Hartzema,Netto,Kroon de - www.familiearchivaris.nl/165

Familie archivaris - Jaap Leeuwe de beheerder van dit archief wil graag deze genealogie zoveel mogelijk uitbreiden met zoveel mogelijk familie namen. Samen zijn wij sterk. Familiearchivaris: Jaap Leeuwe

Categorie: Archieven » Familiearchieven   Filter


Screenshot van website

Familiearchief Piekartz - www.familiearchivaris.nl/2495

Piekartz Familiearchivaris: JG von Piekartz

Categorie: Archieven » Familiearchieven   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kuster, Schwartz - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuster

Een publicatie door A.G.M. Kuster met gegevens over oa. de families Kuster, Koster, Majoor, Herzl, Jansen, Fleuren, Meijer, Munninghoff en Munninghoff.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Gassmann-Schwandtke - www.genealogieonline.nl/stamboom-gassmann-schwandtke

Een publicatie door Petra Gassmann met gegevens over oa. de families Startz, Ulbrich, L.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Parenteel Cornelis Wachelter/Wachelder ca.1650 - www.genealogieonline.nl/parenteel-cornelis-wachelter-wachelder

Een genealogische publicatie door Dik Krijgsman met gegevens over onder andere de families Wachelder, Keulartz, Konings, Plum, Lindenlauf, Heuts, Moonen, Bosch en Boest.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kronenberg (Arnhem/Zevenaar) - www.genealogieonline.nl/stamboom-kronenberg-arnhem-zevenaar

Een publicatie door Jan Kronenberg met gegevens over oa. de families Kronenberg, Hermsen, Artz, Jansen, Konings, Rensen, Basie, Metzel, Over de Linden en Spronk.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Hartz, Steiger, Knowles, Bakken Tree - www.genealogieonline.nl/hartz-steiger-knowles-bakken-tree

A genealogical publication by Barbara Hartz Pennell with information about, among others, the families Søre Buflåten, Hartz, Sandbumoen, Røssumlien, Bakken, Knowles, Landsiedel and Steiger.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website