stamboomgids

Zoekresultaten 'Avis' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 41:

Genealogie familie Eikenboom - www.genealogieonline.nl/genealogie_eikenboom

De genealogie van de familie Eikenboom is samengesteld door H. Eikenboom. Met gegevens over o.a. de families Eikenboom, Janssen, Welters, Jongen, Stahr, Eijkboom, Davison, Augustin en Ernenst.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schokkin - www.genealogieonline.nl/stamboom-schokkin

Een publicatie door Wim Simmelink met gegevens over oa. de families Schokkin, Navis, Wildenbeest, Bekkers, Westervelt, Somsen, Chokin, Te Wogte, Ormel en Hesselink.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Lensink Protestantse tak - www.genealogieonline.nl/stamboom-lensink-protestantse-tak

Een publicatie door Peter Lensink Peter met gegevens over oa. de families Lensink, Kappers, Lensinck, Meerdink, Westerveld, Boland, Navis, Xxx, Hijink en Soerens.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Lensink/Kappers - www.genealogieonline.nl/stamboom-lensink-kappers

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Kappers, Lensinck, Meerdink, Westerveld, Boland, Navis, Xxx, Hijink en Soerens.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Te Loo - www.genealogieonline.nl/stamboom-te-loo

Een publicatie door Erich Erich met gegevens over oa. de families Te Loo, Heideman, Wessels, Navis, Nap, Kluin, Van Lakerveld, Borninkhof, Van der Meij en Jansen.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van Veen-Martens - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-veen-martens

Een publicatie door Kees van Veen met gegevens over oa. de families Vaags, Van Veen, Wijsman, Martens, Heinen, Joosten, Navis, Van den Hoorn, Deunk en Oberink.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboon Nijman - www.genealogieonline.nl/stamboon-nijman

Een publicatie door Hans Nijman met gegevens over oa. de families Nijman, Dijkstra, Somsen, Bats, Pakkebier, Navis, Doornink, Teunissen.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom Enius - www.genealogieonline.nl/stamboom-enius

Een publicatie door Gerard Entius met gegevens over oa. de families Entius, Vahl, Sijmisse, Laan, Vermeulen, Van 't Hart, Navis (Naves), De Groot, Van Zwanenburg en (Van Westwoud).

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Avesando-Vogelaer-van der Vlugt - www.genealogieonline.nl/stamboom-avesando-vogelaer-van-der-vlugt

Een genealogische publicatie door Rob van der Vlugt met gegevens over onder andere de families Van der Vlugt, Casemier, Idema, Davis, Wirtz, Van der Kooij, Hotton, Hölzenspies en Barendregt.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Family tree Vandivier - www.genealogieonline.nl/family-tree-vandivier

A genealogical publication by Brandie Vandivier with information about, among others, the families Vandivier, Booth, Almond, Allen, Bean, Cooklin, Vanderveer, Cassem and Davis.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website