stamboomgids

Zoekresultaten 'Ax' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 105:

Stamboom Baks - www.genealogieonline.nl/stamboom-baks

Een publicatie door E. Baks met gegevens over oa. de families Bax, Baks, Viveen, Van der Kolk, Van Vugt, Back, Hartman, Kentie, Bacx en Groeneveld.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Bakx - www.genealogieonline.nl/stamboom-bakx

Een publicatie door L. Bakx met gegevens over oa. de families Bakx, Backx, Bax, Bacx, Back, Bakx (Bax), Bac, Backs, Bax (Backx) en Van Gool.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Vinkenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom_vinkenburg

Gegevens over oa. de families Vinkenburg, Roomer, Bax, Neesen, Ter Lage, Mosselmans, Van Kessel, Vogelenzang, Smits en De Cort.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Willegen - www.genealogieonline.nl/stamboom_willegen

Gegevens over oa. de families Van Willigen, Morel, Haax, Van der Valk, Dué, Pruckmüller, Bongaards, De Riet, Van den Akker en Rutten.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Haeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-haeck

Een publicatie door Max Haeck met gegevens over oa. de families Haeck, Knetemann, Lammers, Hazebroek, Frings, Bertelkamp, Jumelet, Hentzen, Van Leeuwen en Mörling.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Fiering - home.planet.nl/~maxolfi

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Oost van de Blije Axelambacht - www.geneaknowhow.net/script/dewit/axel-transport-1592-1615.htm

Index transportregister 1592-1615, er is een apart register beschikbaar met belendingen.

Categorie: Bronnen » Regionaal » Zeeland   Filter


Screenshot van website

Stamboom Bosland - www.genealogieonline.nl/stamboom-bosland

Een publicatie door Simon Bosland met gegevens over oa. de families Bosland, Nielen, Bax, Boon, Bretveld, Onstein, Brand, Kaandorp, Snijders en Van Vliet.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Oost van de Blije Axelambacht - home.planet.nl/~hjdewit/bronnen/axel-transport-1712-1719.htm

Index transportregister 1712-1719, en een apart register met belendingen.

Categorie: Bronnen » Regionaal » Zeeland   Filter


Screenshot van website

Oost van de Blije Axelambacht - www.geneaknowhow.net/script/dewit/axel-transport-1760-1765.htm

Index transportregister 1760-1765, en een apart register met belendingen.

Categorie: Bronnen » Regionaal » Zeeland   Filter


Screenshot van website