stamboomgids

Zoekresultaten 'Benjamin' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 19:

Stamboom Seinen - www.genealogieonline.nl/stamboom-seinen

Een publicatie door B. Seinen met gegevens over oa. de families Seinen, Schonewille, Benjamins, Koster, Vos, Jans, Kroezen, Smit, Botter en Dekker.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Mike Regtop - www.genealogieonline.nl/stamboom-mike-regtop

Een publicatie door Chantal Monique Regtop-Hofstee met gegevens over oa. de families Schonewille, Benjamins, Botter, Vos, IJmker, Schokker, Koster, Booij, Profijt en Doldersum.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Jacob Schreuders - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacob-schreuders-cohen-amisfort

Een publicatie door Leo Schreuders met gegevens over oa. de families Schreuders, Hilversum, Bl├╝hm, Tromp, Frankfort, De Groot, Benjamin, De Raaij, Tak en Wijnstok.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Genealogie Vis-Van Minnen - www.genealogieonline.nl/genealogie-vis-van-minnen

Een publicatie door D.N. Vis met gegevens over oa. de families Cornelis Vis, Johanna Vis, Adriana Van Der Meide, Arendje Vis, Benjamin Vis, Adriana Karelsdr Vis, Pieter Van Minnen, Jan Vis, Anna Karelsdr Vis en Anthonie Cornelis Van Minnen.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Os - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-os

Een publicatie door John van Os met gegevens over oa. de families Van der Wielen, Vos, Van Os, Korbijn, Wachtmeester, Schonewille, Doldersum, Benjamins, Vrijland en Rijken.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Genealogie familie Ooijevaar - www.ooijevaar.info

Genealogie Familie Ooijevaar + kwartierstaat o.a. Benjamin, Besseling, Beunder, Boomkamp, Bunschoten, Diepen_van, Gelder_van, Hoogewerf, Hoogland, Jansen, Pennings, Sas, Schellekens, Vermoolen, Zelvelder

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stamboom Fam.Oelen & Profijt & Benjamins & Zomer - www.stamboom-oelen.nl

Dit is een stamboom site over de Fam.oelen & profijt & benjamins & zomer

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Test door Michiel Benjamins - www.genealogieonline.nl/test-door-michiel-benjamins

Een genealogische publicatie door Michiel Benjamins met gegevens over onder andere de families .

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Familie Weg - home.kpn.nl/hweg1927

invoegen en wijzigen :Elisabet Peters/Hendricks 1688 GEhuwd 17-07-1712 te Neerbosch

Gaarne wijzigen resp. aanvullen;
XXXI Johannes Bernardus Weg geb. 17-04-1965 te Amsterdam
Gehuwd; 06-01-1998te Haarlemmermeer met Hendrika A. Schmidt geb. op 25-11-1955
Overl. 29-06-1998
Thans echtgenote; Krista M.A. Jansz,
uit deze verbintenis;
Laurens Joh. Anton Geb. 23-04-2000
Caroline Marianne Janine " 21-02-2008
Vicent Derek Benjamin " 21-01-2013
Frederique Helena Ver. " 25-062016

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Slot - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-slot

Een genealogische publicatie door Fake Slot met gegevens over onder andere de families Booij, Slot, Schonewille, Kleine, Benjamins, Stoter, Smit, Boer en Otten.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website