stamboomgids

Zoekresultaten 'Boons' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 62:

Genealogie Klein - www.genealogieonline.nl/genealogie-klein

Een publicatie door H. Klein met gegevens over oa. de families Klein, Oosting, Kort, Popken, Van der Meer, Niks, Van Leijen, Huizing, Vazel en Boonstra.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Robijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-robijn

Een publicatie door J.M. van den Esker met gegevens over oa. de families Robijn, Hoekstra, Venema, Boonstra, Feenstra, Van der Wielen, Koop, De Vries, Ruiter en Stenekes.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Daniels / Piree - www.genealogieonline.nl/stamboom-daniels-piree

Een publicatie door Gerard Daniels met gegevens over oa. de families Piree, Daniels, Menu, Boons, Fladung, Wijsman, De Vette, Janssen, Bertelen en Pierret.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Thomas Thomas Visser - www.genealogieonline.nl/stamboom-thomas-thomas-visser

Een publicatie door I. Visser met gegevens over oa. de families Visser, Van Dijk, Berger, Van der Meulen, Kroese, De Vries, Jansen, Boonstra, Bijkerk en Van Asperen.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Genealogie Knijp - www.genealogieonline.nl/genealogie-knijp

Een publicatie door H.J. Knijp met gegevens over oa. de families Noordijk, Stout, Roetering, Boonstoppel, Doornebal, Vroombout, Kuperus, Van Katwijk, De Vrieze en Swagers.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Numan - www.genealogieonline.nl/stamboom-numan

Een publicatie door Sake Numan met gegevens over oa. de families Numan, De Grouw, Booi, Keidel, De Goed, Numan Boonstra, Van der Harst, Modderman, Boonstra en Van der Zwaag.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom Klompstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-klompstra

Een publicatie door Sjoukelien Klompstra met gegevens over oa. de families Klompstra, De Jager, Dijkstra, Kooistra, Jager, Venema, De Vries, Boonstra, De Jong en Hoekstra.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Bijma - www.bijma.uwstamboomonline.nl

Bijma ,Arends,Bodha,Boonstra,Bouma,Bruning,Copinga,De Vries,Dijkstra,Doddema,Gravenstein,Gringhuis,Haarsma,Heidinga,Hesselink,Hut,Jongsma,Kaper,Klinker,Kooistra,Koster,Nijboer,Nijholt,Nijnuis,Nonkes,Platje,Postema,Scheepstra,Veenstra en meer.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Veenvliet - www.genealogieonline.nl/stamboom-veenvliet

Een publicatie door N. Veenvliet en G. Boonstra met gegevens over oa. de families Veenvliet, Jansen, Van Amerongen, De Rooij, Van der Veen, Van Beek, Van Maanen, Van den Berg, Van den Bovenkamp en Van Heemsbergen.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaten Meijer, Beekveldt, Veltema en Vrouwes - www.genealogieonline.nl/kwartierstaten-meijer-beekveldt-veltema-vrouwe ...

Een publicatie door Yvon Meijer met gegevens over oa. de families Meijer, Beekveldt, (Veenstra), Boonstra, Straates, Schouten, Gremmen, Zweeres, Verschuren en Sombroek.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website