stamboomgids

Zoekresultaten 'Brandse' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 14:

Stamboom De Wilde - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-wilde

Een publicatie door W. de Wilde met gegevens over oa. de families De Wilde, Vroemen, Van Wasbergen, Koenen, Brandsen, Verheij, Van Rouendal, Van Beek, Rodrigo en Van Roosendaal.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Hollebrandse - www.hollebrandse.com

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Veenendaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-veenendaal

Een publicatie door Henk Veenendaal met gegevens over oa. de families Heddema, Veenendaal, Staal, Pruis, Brouwer, Hendriksen, Brandsen, Boerssen, Van Kooten en Van der Velde.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Spaans - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-spaans

Een publicatie door Mike Spaans met gegevens over oa. de families Van Gaalen, De Wilde, Verburg, Lunenburg, Spaans, Noordhoek, Brandsen, Jongejan, Keus en Visher.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Vliet - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vliet

Een publicatie door R. Petter met gegevens over oa. de families Van Vliet, Vink, Halling, Markus, Van Es, Brandse, Van Sprang, Brandsen, Bootsman en Van der Heiden.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Genealogie De Wilde - www.genealogieonline.nl/genealogie-familie-de-wilde

Een publicatie door Wilbert de Wilde met gegevens over oa. de families De Wilde, Vroemen, Van Wasbergen, Koenen, Brandsen, Verheij, Van Rouendal, Van Beek, Rodrigo en Van Roosendaal.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Verwanten van Alic Gillis - www.genealogieonline.nl/verwanten-van-alic-gillis

Een publicatie door Curio met gegevens over oa. de families Marchand, Kienstra, Depoorter, De Bruyne, Debruyne, Hooreman, Despeghel, Pitrebois, Ottoy en Brandsen.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Vermeer - www.genealogieonline.nl/stamboom-vermeer

Een publicatie door Sietse Vermeer met gegevens over oa. de families Vermeer, De Vries, Jansen, Mouw, (Vermeer), Klaassen, Brandsen, Hollander, Gerrits en Hoefnagel.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Slits - www.genealogieonline.nl/stamboom-slits

Een genealogische publicatie door Paul Slits met gegevens over onder andere de families Slits, Brandse, De Leest, Van den Heuvel, Lensink, Schepens, Adriaans, Van Zanen en Teeuwens.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Wilde vanaf ca. 1690 - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-de-wilde

Een publicatie door Wilbert de Wilde met gegevens over oa. de families De Wilde, Den Boer, Vroemen, Koenen, Wellerd, Van Wasbergen, Rodrigo, Van Rouendal, Brandsen en Uijens.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website