stamboomgids

Zoekresultaten 'Busse' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 20:

Stamboom Lintermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-lintermans

Gegevens over oa. de families Lintermans, Van der Heijden, Van der Loo, Van Bussel, Relou, Lenterman, Verberne, Van Hoek, Merkx en Wegter.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kemper - www.genealogieonline.nl/stamboom-kemper

Een publicatie door A.S.L. Kemper met gegevens over oa. de families Kemper, Groos, De Groot, Van der Beek, Van Gorkum, Van der Kaden, Van Leeuwen, Van der Ende, Blom en Van Bussel.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Bussema - www.genealogieonline.nl/stamboom-bussema

Een publicatie door C.P.T. Hendrix met gegevens over oa. de families Bussemaekers, Bussemakers, Geerarts, Van de Ven, Lucassen, Roffers, Seuren, Cuppen, Peeters en Steegh.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Smulders - www.genealogieonline.nl/stamboom-smulders

Een publicatie door Sharon Smulders met gegevens over oa. de families Van Bussel, Smulders, Van Lokven, Van Doorn, Van Rijt, Werts, Walford, Van Rosmalen, Verhoeven en Waals.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schuit - www.genealogieonline.nl/stamboom-schuit

Een publicatie door Gerrit Doppenberg met gegevens over oa. de families Schuit, Doppenberg, Van Beek, Ruiter, Besselsen, Cobussen, Ruitenberg, Teunissen, Van Essen en Reijersen.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Brugman - www.genealogieonline.nl/stamboom-brugman

Een publicatie door H. Brugman met gegevens over oa. de families Brugman, Van Heumen, Klomp, Janssen, Van Hattum, Graat, Nas, Hermsen, Busser en Bos.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom van de familie Van den Eijnde(n) uit Gemert en Haarlem - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eijnde

Een genealogische publicatie door Sanne van den Eijnde met gegevens over onder andere de families Van den Ende, Van den Eijnden, Van den Eijnde, Van der Ende, Van den Eynde, Van den Enden, Van Eynde, Van Bussel en Hoogeboom.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Genealogie Valckenaers-Van Mechelen - www.genealogieonline.nl/genealogie-valckenaers-van-mechelen

Een publicatie door Rita Valckenaers met gegevens over oa. de families Aerts, Lemmens, De Busser, Vits, Van Eeckhout, Van Zegbroeck, Everaerts, Michiels, Elsen en Vanderheyden.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Bosmans - www.genealogieonline.nl/bosmans-stamboom

Een publicatie door Jacky Keeris met gegevens over oa. de families Bosmans, Adriaans, Sweegers, Scheepers, Mennen, Verest, Bussel, van, Kerkhof, van de en Kerkhof, van de.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Burssens - Trienpont - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-burssens-trienpont

Een publicatie door Guido Burssens met gegevens over oa. de families Everaert, Sarens, Saerens, Burssens, Rosez, Bursens, Beckers, De Smet, Burssens ("bussens"), Coppens en Pieters.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website