stamboomgids

Zoekresultaten 'De Meijer' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 532:

Stamboom Jacobs - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacobs

Gegevens over oa. de families Boelen, Reuvers, Van Herwijnen, De Rouw, Wiegmans, Jacobs, Mutsaers, Van Cromvoirt, Nagtzaam en Meijer.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Nuis - www.genealogieonline.nl/stamboom_nuis

De stamboom van de familie Nuis is samengesteld door G. Nuis. Met o.a. gegevens over de families Van Lang, Nuis, Smedes, Schreuder, Stuit, Smit, Koster, Bijmolt, Meijer en Greven,

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat De Paula Lopes - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-de-paula-lopes

Gegevens over oa. de families N, Hilling, Von Langen, Jans, Meijer, Bangert, Kruseman, Von Batenhorst, Von Düvel en Von Merfeldt.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Visscher-Drenthen, Van der Velde-Meijer en Van den Berg-Westhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-visscher

Een onderzoek van de stambomen van de families: Visscher, Zweers, Drenthen, Jurgens, Van der Velde, Wolf, Meijer, Van der Zwaan, Van den Berg, Van Raalte, Westhuis, Van Pijkeren en Ten Brinke.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Doornbos - www.genealogieonline.nl/stamboom-doornbos

Een publicatie door T. Doornbos met gegevens over oa. de families Jans, Hindriks, Meijer, De Vries, Huizinga, Doddema, Pieters, Doornbos, Prins en Jacobs.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Snoeij - www.genealogieonline.nl/stamboomonderzoek-snoeij

Een publicatie door P. Snoeij met gegevens over oa. de families Oskam, Snoeij, Martens, Wilbrink, De Kruijk, Oskamp, Redert, Van den Donker, Glaser en Sundermeijer.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Genealogie Effting - www.genealogieonline.nl/genealogie-effting

Een publicatie door F. Teunissen met gegevens over oa. de families Effting, Efftink, Groothuis, Sanders, Roolvink, Van Duijnhoven, Spit, Meijer, Schoondermark en Roebers.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Parenteel Jacob Brummelkamp (Amsterdam/Harderwijk) - www.genealogieonline.nl/parenteel_jacob_brummelkamp

Gegevens over oa. de families Brummelkamp, De Casparis, Klaassen, Hoppenbrouwer, De Smet, Bolder, Reijnders, Kuhlemaijer, Ottomeijer en Van Rossum.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Genealogie Bones - www.genealogieonline.nl/genealogie-bones

Een publicatie door T. Bones met gegevens over oa. de families Bonnes, Bones, Bonus, Bohnes, Bonnis, De Vries, Jans, Meijer, Bos en Jansen.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Tromp - www.genealogieonline.nl/stamboom-tromp

Een publicatie door R.H.C. Tromp met gegevens over oa. de families Slottje, Van Woerden, Tromp, Meijer, Mijnders, Boontje, Ravenhorst, Moolenaar, Maertsz en Segers.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website