stamboomgids

Zoekresultaten 'De Raaij' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 77:

Kraaij, van der - homepages.ihug.co.nz/~anstheov/gen

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Kraaij - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-kraaij

Een publicatie door T. van der Kraaij met gegevens over oa. de families Van der Kraaij, Keijzer, Van Veen, Van Langen, Schrover, Beuman, Klem, Esser, Van Hoeven en Van der Horst.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Hooijdonk - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hooijdonk

Een publicatie door J. van Hooijdonk met gegevens over oa. de families Hopmans, Van Hooijdonk, Van den Boom, Buijsen, Machielse, Mutsaarts, Heijmans, Belde, Raaijmakers en Franken.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Leijten - www.genealogieonline.nl/stamboom-leijten

Een publicatie door H. Leijten met gegevens over oa. de families Leijten, Leijten ( Lijten ), Snijders, Leijten ( Lyten ), Mutsaers, Panis, Raaijmakers, Broeders, Roozen en Verdaes.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Phillipson - www.genealogieonline.nl/stamboom-phillipson

Een publicatie door Frank Phillipson met gegevens over oa. de families Driesprong, Schaake, Verduijn, Phillipson, Kraaijeveld, Willems, Sterkenburg, De Boer, Van Ekeris en Van Rooijen.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stambomen Besseling/k & Kraaijvanger - www.genealogieonline.nl/stambomen-besseling-kraaijvanger

Een publicatie door Christiaan met gegevens over oa. de families Besselink, Besseling, Kraaijvanger, Besselinck, Booltink, Jansen, Berendsen, Mentink, Besselingh en Brom.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Genealogie Aertsse-Aerts-Aarts afkomstig uit Loon op Zand - www.genealogieonline.nl/genealogie-aertsse-aerts-aarts

Een publicatie door Aad Edelbroek met gegevens over oa. de families Aarts, Van Dorst, Donders, Aertse, Van Beek, De Ch?ne, Raaijmakers, Van Rijen, Pijnenburg en Willems Aertsse.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Jacob Schreuders - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacob-schreuders-cohen-amisfort

Een publicatie door Leo Schreuders met gegevens over oa. de families Schreuders, Hilversum, Bl├╝hm, Tromp, Frankfort, De Groot, Benjamin, De Raaij, Tak en Wijnstok.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Crone - www.genealogieonline.nl/stamboom-crone

Een publicatie door Elly Crone-Kraaijeveld met gegevens over oa. de families Crone, Veen, Schreuder, Koning, Bottema, Gerdes, Sonius, Pentega, Van der Tuuk en Meijer.

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Stamboom Michael Hendrikx - www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-hendrikx

Een publicatie door A. Hendriks met gegevens over oa. de families Hendriks, Van der Wal, Looijschelder, Derksen, Burgers, Milder, Wegman, Meurs, Van Raaij en Geurts.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website