stamboomgids

Zoekresultaten 'De Wals' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 30:

Stamboom Wiersma en Van der Veen - www.genealogieonline.nl/stamboom-wiersma-en-van-der-veen

Een publicatie door Sjoerd Jelle Wiersma met gegevens over oa. de families Hollander, Wiersma, Van der Veen, Koopmans, Pol, (Van) Vellinga, Walsweer, Douma, De Boer en Viersma.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Klerk-Latuperissa - www.genealogieonline.nl/stamboom-klerk-latuperissa

Een publicatie door Arie Klerk met gegevens over oa. de families Swart, Latuperissa, Leasa, Leyting, Gasper, Klerk, Helgering, Hehanussa, Oepkes en Walsche.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Driel - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-driel

Een publicatie door D. van Driel met gegevens over oa. de families Van Driel, Bouman, Van Daalen, Tollenaar, Van Capelleveen, Van Kesteren, Visser, Van Walsum, Esseveld en Maasse.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Piessens - www.genealogieonline.nl/stamboom-piessens

Een publicatie door Wilma Bruin van Gurp met gegevens over oa. de families Piessens, Van Gurp, Van der Goten, Walschap, Koolen, Meeus, Van Nimmmen, De Smedt, Vermuijen en Van Tiggelen.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Goeree - www.genealogieonline.nl/stamboom-goeree

Een publicatie door Dave en Heleen Rompelman met gegevens over oa. de families Meijer, Rompelman, Alkema, Wouda, Dost, Poppinga, Ter Borch, Ter Walslage, Vos en Hendriks.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Wandergesellen uit het Rijnland en Westfalen (vrouwen) - www.berghapedia.nl/index.php/Wandergesellen_uit_het_Rijnland_en_Westfa ...

Angenent, Bergmans, Beugels, Breukers, Deuvelink, Engelkamp, Geurts, Hendriks, Hoeijboom, Kersjes, Van Lier, Melissen, Metmans, Poren, Ratings, Schriever, Smits, Stel, Stevens, Suijlinks, Swaters, Teenk, Verburgt, Waggelings, Walscheid, Willemsen

Categorie: Specialisaties » Emigratie   Filter


Screenshot van website

Familiearchief Walstra - www.familiearchivaris.nl/1386

Het digitaal in kaart brengen en aanvullen met tot nu toe onbekende gegevens van de nazaten van Hendrikus Taco Walstra Familiearchivaris: Angelien Walstra

Categorie: Archieven » Familiearchieven   Filter


Screenshot van website

Stamboom Walsmit - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-walsmit

Een publicatie door Erik Walsmit met gegevens over oa. de families Marischael, Walsmit, Lefebvre, Pol, Kropff, Hardy, Darras, Le Heup en Le Heup.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Mathiesen - www.genealogieonline.nl/stamboom-mathiesen

Een genealogische publicatie door Nicky Mathiesen met gegevens over onder andere de families Waterreus, Walsma, Kolster, Mathiesen, Steenlage, Mook, Lachmuth, Steinlage en Wanders.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Walsmit - www.genealogieonline.nl/stamboom-walsmit

Een publicatie door A. Walsmit met gegevens over oa. de families Walsmit, De Vos, Dirksen, Frijlink, Muntz, Leenart, Walsmit (Walsmid), Van Dijk, De Jonge en Draaijer.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website