stamboomgids

Zoekresultaten 'Den Hamer' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 10:

Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en - www.genealogieonline.nl/stamboom_van_den_aker

Gegevens over oa. de families Pijnappels, Schepens, Verhoeven, Van den Aker, Van Eindhoven, Hamers, Van Eijndhoven, Van der Meijden, Vugts en Van de Ven.

Categorie: Familienamen » A


Screenshot van website

Stamboom Schols - www.genealogieonline.nl/stamboom-schols

Een publicatie door H. Schols met gegevens over oa. de families Schols, Saive, Lammerschop, Hamers, Van Diest, Vondenhoff, Erckens, Wauben, Janssen en Schlechtriem.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stamboom Bruggeman-Hetem - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruggeman-hetem

Een publicatie door Brandenbarg met gegevens over oa. de families Balm, Akkerman, Delden Van, Berben, Hetem, Hamers, Vilsteren Van, Peters, Klawer en Kaptein.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Stamboom Lette - www.genealogieonline.nl/stamboom-lette

Een publicatie door M. Lette met gegevens over oa. de families Lette, Berkenhamer, Snippe, Roos, Bakker, Rodenburg, Van Nes, Offers, De Bruijn en Neehus (Niehuis).

Categorie: Familienamen » L


Screenshot van website

Stamboom Arij van Rijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-arij-van-rijn

Een publicatie door Esther van Rijn met gegevens over oa. de families Van Rijn, Sulders, Haring, Bos, Van den Hamer, Rietbroek, Blok, Kortenbroek, Van Roon en Kooijmans.

Categorie: Familienamen » R


Screenshot van website

Parenteel van de gebroeders de Leeuw, zowel de Patriachale als de Matriachale - www.genealogieonline.nl/parenteel-gebroeders-de-leeuw

Een publicatie door Ron de Leeuw met gegevens over oa. de families De Leuw, Van der Sanden, Van Rooij, Van Loon, Hamers, Verhoeven, Kuijpers, De Leeuw, Graafmans en Van Belkom.

Categorie: Familienamen » L


Screenshot van website

Stammbaum A. Breuer - www.genealogieonline.nl/stammbaum-breuer

Een publicatie door Andrea Breuer met gegevens over oa. de families Bardenheuer, Breuer, Hamers, Dinger, Herings, Humbke, Brinckmann, De Weever en De Weever.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Stamboom Van Aalst - Den Haag - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-aalst-den-haag

Een genealogische publicatie door E. van Aalst met gegevens over onder andere de families Van Aalst, Hamer, Van der Meer, Van Hilst, Heijnen, Van Oel, Van Lier, Mastenbroek en Mes.

Categorie: Familienamen » A


Screenshot van website

Genealogie Overes - www.genealogieonline.nl/genealogie-overes

Een genealogische publicatie door Frans Overes met gegevens over onder andere de families Overes, Van Oers, Hijman, Verkleij, Van Campen, Van Muijden, Van Schaik, Straver en Klinkhamer.

Categorie: Familienamen » O


Screenshot van website

Stamboom Andriessen - www.genealogieonline.nl/stamboom-andriessen

Een genealogische publicatie door J.D. van Oostaijen- Andriessen met gegevens over onder andere de families Andriessen, (Roelen) Andriessen (Andrisen), Beijer, Witteman, Wolfs, Duijkers, Hamers, Van Eijden en Calis.

Categorie: Familienamen » A


Screenshot van website