stamboomgids

Zoekresultaten 'Eenink' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 8:

Genealogie Eichner - www.genealogieonline.nl/genealogie-eichner

Een publicatie door Nico Eichner met gegevens over oa. de families Eichner, Wigman, Schouten, Kreger, Menge, Hoekzema, Wilking, Sourewijn, Weenink en Jansens.

Categorie: Familienamen » E


Screenshot van website

Genealogie Van den Berg (Veluwe, Apeldoorn) - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-den-berg-veluwe-apeldoorn

Een publicatie door Frank van den Berg met gegevens over oa. de families Van den Berg, Bakker, Janssen, Van Raaij, Roes, Willemsen, Weenink, Wegerif en Wegerif.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Familiearchief Sandifort - www.familiearchivaris.nl/1799

Opa..........Herman Frederik Pieter Sandifort 29-01-1880 Oma Johanna Petronella Weenink 06-02-1882 Vader Herman Frederik Pieter Sandifort 26-10-1907 Moeder Anna Margrieta van Blerk 17-11-1903 Broer Cornelis Rochus Johannes Sandifo

Categorie: Archieven » Familiearchieven


Screenshot van website

Stamboom Van Elsdingen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-elsdingen

Een publicatie door J.H. van Elsdingen met gegevens over oa. de families Van Elsdingen, Puthaar, Norp, Nijboer, Waanders, Van Duursen, Van Asperen, Pepler, Noortman en Weenink.

Categorie: Familienamen » E


Screenshot van website

Parenteel Schuurman - www.genealogieonline.nl/parenteel-schuurman

Een publicatie door Annebeth Schuurman met gegevens over oa. de families Schuurman, Eenink, Roenhorst, Lammers, Massen, Hofs, Wisselink, Ruesink, Helmink en Ter Beest.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stamboom Masselink - www.genealogieonline.nl/stamboom-masselink

Een publicatie door Dirk Masselink met gegevens over oa. de families Masselink, Aalderink, Eenink, Hartemink, Vinkenborg, Jansen, Broshuis, Heusinkveld, Schneider en Bulten.

Categorie: Familienamen » M


Screenshot van website

Stamboom Eelderink - www.genealogieonline.nl/stamboom-eelderink

Een publicatie door Dirk Masselink met gegevens over oa. de families Eelderink, Wolsink, Radstake, Wesselink, Bel, Wentink, Bruijl, Van den Toren, Weenink en Meenink.

Categorie: Familienamen » E


Screenshot van website

Familiearchief weenink - www.familiearchivaris.nl/1414

Familiearchivaris: esther weenink

Categorie: Archieven » Familiearchieven


Screenshot van website