stamboomgids

Zoekresultaten 'Eisen' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 9:

Genealogie Eisenga - www.genealogieonline.nl/genealogie-eisenga

Een publicatie door R. Eisenga met gegevens over oa. de families Eisenga, Oudman, Dijkema, Haverkamp, Klugkist, Kadijk, Oosterhof, Veldman, Maring en Klijnstra.

Categorie: Familienamen » E


Screenshot van website

Stamboom Gijsberts - www.genealogieonline.nl/stamboom-gijsberts

Een publicatie door G. Gysberts met gegevens over oa. de families Gijsberts, Kol, Koll, Scheepers, Ewijk, Dekker, Litsenburg, Ketelaars, Aanraad en Kleisen.

Categorie: Familienamen » G


Screenshot van website

Stamboom Reiÿen - www.genealogieonline.nl/stamboom-reiyen

Een publicatie door Michael Reiÿen met gegevens over oa. de families Reysen, Reißen, Weitz, L´habitant, Claehsen, Meusers, Cüppers, Laumen, Schröders en Reisen.

Categorie: Familienamen » R


Screenshot van website

Stamboom Giesenberg/Giessenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-giesenberg-giessenburg

Een publicatie door M. Giessenburg met gegevens over oa. de families Giesenberg, Giessenburg, Putters, Meisner, Kroese, Pirottin, Andries, Magdalena, Leisen en Hendriks.

Categorie: Familienamen » G


Screenshot van website

Stamboom Geurts - Brecheisen - van Veldhuizen - Koning - www.genealogieonline.nl/stamboom-geurts-brecheisen

Een publicatie door Rob Geurts met gegevens over oa. de families Geurts, Hardeman, Koning, Pater, Van Grootheest, Willems, Speekenbrink, Janssen, Veldhuisen en Van Veldhuizen.

Categorie: Familienamen » G


Screenshot van website

Stamboom de Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-eisen-de-vries

Een publicatie door Arie Pool met gegevens over oa. de families De Vries, Haan, Wever, Weerman, Geerlinks, Weggemans, Van der Werf, Bouwes, Overink en Kuijer.

Categorie: Familienamen » V


Screenshot van website

Family Historian Baugher Pegalis - www.genealogieonline.nl/family-historian-baugher-pegalis

Een publicatie door Debra Baugher Pegalis met gegevens over oa. de families Pegalis, Thaler, Koffer, Dershowitz, Thaller Thaler, Meisenberg, Pegalis????????, Luxenberg, Rippel en Smith Hvorchain.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Stamboom Glasmeier (USA) - www.genealogieonline.nl/stamboom-glasmeier-usa

Een genealogische publicatie door Fons Glasmeier met gegevens over onder andere de families Richter, Glasmeier, Sypolt, Süss (Sies), Weisend, Schwallie, Von Delft, Rindsberg en Burkhart.

Categorie: Familienamen » G


Screenshot van website

Familiearchief Geurts - Brecheisen - van Veldhuizen - Koning - www.familiearchivaris.nl/2459

De voorouders van Ali van Veldhuizen en Rob Geurts. Familiearchivaris: Rob Geurts

Categorie: Archieven » Familiearchieven


Screenshot van website