stamboomgids

Zoekresultaten 'Elema' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 74:

Stamboom Van Luijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-luijk

Gegevens over oa. de families Hamelink, Wisse, De Bruijne, Van Luijk, Dieleman, De Feijter, De Jonge, Jansen, Riemens en De Kraker.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dieleman - www.genealogieonline.nl/stamboom-dieleman

Een publicatie door P. Ouwens met gegevens over oa. de families Dieleman, Bakker, De Jonge, De Feijter, Hamelink, Scheele, De Kraker, Dees, De Putter en Jansen.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Lukaart - www.genealogieonline.nl/stamboom_lukaart

Gegevens over oa. de families Lukaart, Hoek, Luikaart, Wiggers, Noordegraaf, Neeleman, Dorst, Verdoold, Toebes en Ormel.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Genealogie Tieleman - www.genealogieonline.nl/genealogie-tieleman

Een publicatie door D. Tieleman met gegevens over oa. de families Tieleman, Bogaert, Pfeiffer, Dobbelaer, Goldthorp, Van Remortel, Harley, Roberts, Van Osselaer en Albert.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Stamboom Neeleman-de Haan - www.genealogieonline.nl/stamboom-neeleman-de-haan

Een publicatie door Vivienne Neeleman-de Haan met gegevens over oa. de families De Haan, Wijnen, Kat, Vos, Dijk, Mullens, Zevenbergen, Waardenberg, Wijmans en Bakker.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Leeuw - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leeuw

Een publicatie door Willem de Leeuw met gegevens over oa. de families De Leeuw, Maris, Nelemans, Van Dis, Van Dijk, Timmers, Knook, De Lint, Van der Weerd en Punt.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Genealogie Hofman-Scheepers - www.genealogieonline.nl/genealogie-hofman-scheepers

Een publicatie door Hofman met gegevens over oa. de families Hofman, Hamelink, Dieleman, Scheepers, Roose, Verplanke, Jansen, Oppeneer, Rooij en Keukelaar.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kooman - www.genealogieonline.nl/stamboom-kooman

Een publicatie door H. Kooman met gegevens over oa. de families Kooman, De Jonge, Koman, Dieleman, Wisse, Jansen, Dees, Van den Berge, De Voogd en Van Zweden.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dooms - www.genealogieonline.nl/stamboom-dooms

Een publicatie door Levina Koster met gegevens over oa. de families Dooms, Fokke De Goede, Harms, Klaassen, De Zeeuw, Van Aalst, De Jonge, Dieleman, Andreassen en Hamelink.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schipperheijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-schipperheijn

Een publicatie door Frank van Leeuwen met gegevens over oa. de families Schipperheijn, Floberg, Hey, Van der Weide, De Groot, Schiltkamp, Elgersma, Van Leeuwen, Tieleman en Kniedel.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website