stamboomgids

Zoekresultaten 'Elshof' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 10:

Duijvelshoff - home.kabelfoon.nl/~hataduij/stamboom.html

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Stamboom Crassee - www.genealogieonline.nl/stamboom-crassee

Een publicatie door Diethe Crassee met gegevens over oa. de families Reurink, Vosman, Crassee, Groothornte, Beltman, Ten Elshof, Koelewijn, Baumann, Jacobs en Mengerink.

Categorie: Familienamen » C


Screenshot van website

Indiegangers uit Braamt (Bergh) - www.berghapedia.nl/index.php/Deelnemers_Politionele_Acties#Braamt

Zonen van: Abbenhuis - Burgers, Baars - Heijltjes, Bisselink - Elshof, Bodde - Bultink, Burgers - Huntink, Van Halteren - Mollenkamp, Van Halteren - Abbenhuis, Harmsen - Sack, Hegeman - Kok, Helmink - Kuiper, Hunting - Hartjes, Hunting - Koster

Categorie: Bronnen » Regionaal » Gelderland


Screenshot van website

Stamboom Elshof - www.genealogieonline.nl/stamboom-elshof

Een publicatie door Netty Poppe met gegevens over oa. de families Elshof, Ten Elshof, Wolters, Kattenbelt, Wesseler, Van den Berg, Heutink, Wevers, Welman en Wissink.

Categorie: Familienamen » E


Screenshot van website

Genealogie Stroink - www.genealogieonline.nl/genealogie-stroink

Een publicatie door Hans Stroink met gegevens over oa. de families Stroink, Becker, Blijdenstein, Lasonder, Stroynck, Ten Cate, Pennink, Van Heek, Leurink en Elshof.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Genealogie Zenderink (Twente) - www.genealogieonline.nl/genealogie-zenderink-twente

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Ledeboer, Zenderink, Timmerman, Koers, Eshuis, Senderinck, Elshof, Nijsinck en Nijsinck.

Categorie: Familienamen » Z


Screenshot van website

Stamboom Schrijver Raalte - www.genealogieonline.nl/stamboom-schrijver-raalte

Een genealogische publicatie door Leon Schrijver met gegevens over onder andere de families Schrijver, Nijmeijer, Katenhorst, Stroek, Kloosterman, Elshof, Gerrits, Van der Kolk en Haas.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stamboom Familie Duijvelshoff - duijvelshoff-sprang.nl/stamboom/stambomen/haza21/startpagina.htm

stambomen van de families Duijvelshoff, van Sprang, Puntman, Janssens, Kuilboer, Rooijmans, Slagter

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Elshof stamboom - www.genealogieonline.nl/elshof-stamboom

Een genealogische publicatie door Casper Elshof met gegevens over onder andere de families Elshof, Berendsen, Ten Holder, Tangelder, Van Vorden, Smink, Lanters, Ernst en Ten Have.

Categorie: Familienamen » E


Screenshot van website

Genealogie Karreman,Seliers,Briel en Laarhoven - www.genealogieonline.nl/genealogie-karreman-seliers-briel-en-laarhoven ...

Een genealogische publicatie door Amanda Brandi van Beek met gegevens over onder andere de families Karreman, De Neef, Meesters, Duijvelshoff, Kools, Briel, Van den Boom, De Gast en Hilkemeijer.

Categorie: Familienamen » K


Screenshot van website