stamboomgids

Zoekresultaten 'Ennema' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 33:

Stambom Anjema - www.genealogieonline.nl/stambom-anjema

Een publicatie door A.P. Anjema met gegevens over oa. de families Anjema, Dijkstra, Van Slooten, Fennema, Braaksma, De Vries, De Haan, Bakker, Wit en Olivier.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Liebrand - Librant - www.genealogieonline.nl/stamboom-liebrand-librant

Een publicatie door A.Wolters met gegevens over oa. de families Liebrand, Librandt, Librant, Bijvinck, Liebrandt, Bongers, Ter Horst, Kok, Venneman en Vossers.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Veen - www.genealogieonline.nl/van-der-veen-stamboom

Een publicatie door B. van der Veen met gegevens over oa. de families Visser, De Jong, Bosma, Van der Veen, Hofstra, Fennema, Kool, Ten Hoeve, Hogerhuis en Van der Meer.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van Tunen - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-tunen

Een publicatie door Maria van Tunen met gegevens over oa. de families Naus, Dekker, Henneman, Hoogland, Groot, Bakker, Beentjes, Tromp, Van Diepen en Brakenhoff.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Anke's Website - beatrijs5.tribalpages.com

Uitgebreide familieberichten en fotos van de familie Hettema, Fennema en direkte verwanten.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kieft - www.genealogieonline.nl/stamboom-kieft

Een publicatie door Bert Hemrika met gegevens over oa. de families Kieft, Slooten, Henneman, Beekman, Smit, Kreb, Wiedijk, Bom, Koning en Glijnis.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Bosch - www.genealogieonline.nl/stamboom-bosch

Een publicatie door Bert Hemrika met gegevens over oa. de families Henneman, Hemrica, Bos, Helmig, Bosch, Hemrika, Kieft, Van den Broek, Helmigh en Dunant.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hemrika-Hemrica - www.genealogieonline.nl/stamboom-hemrika-hemrica

Een publicatie door Bert Hemrika met gegevens over oa. de families Henneman, Hemrica, Bos, Helmig, Bosch, Hemrika, Kieft, Van den Broek, Helmigh en Dunant.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Helemigh - www.genealogieonline.nl/stamboom-helemigh

Een publicatie door Bert Hemrika met gegevens over oa. de families Henneman, Hemrica, Bos, Helmig, Bosch, Hemrika, Kieft, Van den Broek, Helmigh en Dunant.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Hans Strik - www.genealogieonline.nl/hans-strik

Een publicatie door Hans Strik met gegevens over oa. de families Henneman, Strik, Van Breugel, Geyssens, De Groot, Hofman, Beentjes, Schouten, Castricum en Dekker.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website