stamboomgids

Zoekresultaten 'Hardy' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 8:

Stamboom Frerejean - www.genealogieonline.nl/stamboom-frerejean

Een publicatie door H.H.J. Frerejean met gegevens over oa. de families Frerejean, Bastiaens, Hardy, Van der Molen, Josten, Van de Berg, Reumerman, Stijpers, Heuts en Mans.

Categorie: Familienamen » F


Screenshot van website

Stamboom Walsmit - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-walsmit

Een publicatie door Erik Walsmit met gegevens over oa. de families Marischael, Walsmit, Lefebvre, Pol, Kropff, Hardy, Darras, Le Heup en Le Heup.

Categorie: Familienamen » W


Screenshot van website

Family Tree Fry, Harris, Hardy, Sinclair, Anderson, Averill, Marre - www.genealogieonline.nl/family-tree-averill

A genealogical publication by Donna Averill with information about, among others, the families Harris, Copenhaver, Hardy, Fry, Crabill, Koppenhoffer, Averill, Huddleston and Holdren.

Categorie: Familienamen » F


Screenshot van website

Genealogie Doorewaard - www.genealogieonline.nl/genealogie-doorewaard

Een genealogische publicatie door Jan-Willem Doorewaard met gegevens over oa. de families Doorewaard, Doorewaert, Doorewaart, Goddijn, Van Dijk, Hardy, De Jongh, Doreweert en Doreweert.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Stamboom Meers - www.genealogieonline.nl/stamboom-meers

Een genealogische publicatie door Peter Meers met gegevens over onder andere de families Festjens, Meers, Van der Cruysse, Hansen, Schepers, Hardy, Coenegrachts, Martens en De Boulogne.

Categorie: Familienamen » M


Screenshot van website

Genealogy Beligny-Drubigny - www.genealogieonline.nl/genealogy-beligny-drubigny

A genealogical publication by Olivier Drubigny with information about, among others, the families Drubigny, Beligny, Hardy, Vilaire, Larcher, Pilon, Dumange, Terrasson and De Rubigny.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Hardy Domah Family Tree - www.genealogieonline.nl/hardy-domah-family-tree

A genealogical publication by Pierre Hardy Domah with information about, among others, the families Hardy, Morice, Plouvier, Dhaussy, Mathieu, Harmegnies, Doye, Thiebaut and Quevy.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

Stamboom Hunink / Huinink - www.genealogieonline.nl/stamboom-hunink-huinink

Een genealogische publicatie door Sander Hunink met gegevens over onder andere de families Hunink, Huininck, Huninck, Huinink, D'Auffay, Le Hardy, Kamsteeg, Huijninck en Jansen.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website