stamboomgids

Zoekresultaten 'Heck' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 26:

Stamboom Vanhaecke - www.genealogieonline.nl/stamboom-vanhaecke

Gegevens over oa. de families Vanhaecke, Van Haecke, Van Haecke , Vanhaecke , Vanhaecke Vanpelt, Van Aken, Devos, Bustreel, Van Haecke Van Hecke en Van Belle.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Gessel - Kruis - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-gessel-kruis

Een publicatie door C. Teitink met gegevens over oa. de families Van Gessel, Gelsing, Kruis, Hakvoort, Wegh, Kruijs, Gelsink, Jansen, Gelsinck en Schlaghecke.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Eerdenburgh - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-eerdenburgh

Een publicatie door Bert M. d'Hooge met gegevens over oa. de families Van Eerdenburgh, Hoefeyzers, Waelpoel, Staal, De Maesschalck, Poncele (Sponselee), Van Hecke, De Smet, Baart en Keynooghe.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Heck - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-heck

Een publicatie door H. van Heck met gegevens over oa. de families Van Heck, Kloosterman, Van Mierlo, Van Hek, Bollen, Van Sonsbeek, Dahmen, Niet Publiek, Van de Meulenhof en Verouden.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Logister-Sevenheck stamboom - home.hccnet.nl/jmw.logister

De stambomen van de families Logister, Sevenheck, Vorage(n), Schuncken en Quaedackers zijn uitgewerkt, meer dan 1000 namen.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Wulgaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-wulgaert

Een publicatie door Jurgen Wulgaert met gegevens over oa. de families Wulgaert, Lippens, Welvaert, Van Hecke, Bruggeman, Van de Velde, Claeys, Van Hulse, Arens en Acke.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Heck - www.genealogieonline.nl/stamboom-heck

Een publicatie door Jan Heck met gegevens over oa. de families Hek, Heck, Peters, Spoolder, Ter Horst, Legtenberg, Simonetti, Leushuis, Oudegroeniger en Schuiling.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Smeding - www.genealogieonline.nl/stamboom-smeding

Een publicatie door Fokko Smeding met gegevens over oa. de families Smeding, Meintsma, Santes, Dam, Smid, Elgersma, Hecker, Ozinga, Meindertsma en Mellema.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kuipers - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuipers

Een publicatie door J. Kuipers met gegevens over oa. de families Kuipers, Van Hilst, Geelhoed, Groene, Spijksma, Bakker, Struijk, Steeginga, Van Hecke en Heslinga.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Verhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-verhorst

Een publicatie door G.H. Verhorst met gegevens over oa. de families Verhorst, Van der Hoeven, Huijgens, Vaerhorst, Van Rassel, Van der Linden, Schlaghecke, Van Alebeek, Van de Vaerhorst en Maris 613m.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website