stamboomgids

Zoekresultaten 'Hensen' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 13:

Stamboom Hensen / Nanninga - www.genealogieonline.nl/stamboom-hensen-nanninga

Een publicatie door A. Hensen met gegevens over oa. de families Jans, Wildeman, Van Der Pruik, Boven, Geerts, Buitenweg, Wybenga, Pater, Koers en Hindriks.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hinsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-hinsen

Gegevens over oa. de families Hinsen, Hinssen, Van den Berkmortel, Hensen, Aen Den Boom, Scheijven, Manders, Janssen, Van de Mortel en Parren.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Genealogie Hensen - www.genealogieonline.nl/genealogie-hensen

Een publicatie door M. Hensen met gegevens over oa. de families Burggraaf, Van Bergen, Van Essen, Hensen, Lekkerkerker, Brak, De Jong, Hoogendoorn, Van Dijk en Buiskool.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Boogaard, uit den - members.home.nl/mhensen

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Veen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-veen

Een publicatie door J.K. van der Veen met gegevens over oa. de families Van der Veen, Lubberts, Lugtenborg, Anna Zwier, Kornelius Van Der Veen, Dijk, Haagsma, Te Wies, Westerhof en Hensens.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Roks/Scheffer - www.genealogieonline.nl/stamboom-roks-scheffer

Een publicatie door T.N.S. Roks-Scheffer met gegevens over oa. de families Scheffer, Roks, De Jel, Roest, V.d. Heuvel, Hensen, Van Haarlem, Henzen, Zeedijk en Quint.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Elderen en Van der Speld - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-elderen-en-van-der-speld

Een publicatie door Reinhard van Elderen met gegevens over oa. de families Van Elderen, Hensen, De Jong, Cranendonck, Van Driel, Van Ellaer, Kleinendorst, Van der Giessen, Teekens en Henssen.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Van Gelder, Goudswaard, Koning en Hensens - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-van-gelder

Een genealogische publicatie door J. van Gelder met gegevens over oa. de families Van Gelder, Goudswaard, Koning, Hensens,

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Voorvaders Jos van Dijk uit Tilburg - www.genealogieonline.nl/voorvaders-jos-van-dijk

Een publicatie door Goijaart van Dijk met gegevens over oa. de families Van Dijk, Hensen, Van Dijck, Gorem, Beer, Colen, Symons, Van Roessel, Wouters en Eras.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Edwin Hensen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-edwin-hensen

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families Valkenburg, Valkenburgh, Valkenberg, Valkenborg, Rog, Scholten, Jansen, Van Poeteren, Begemann en Van Ommen.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website