stamboomgids

Zoekresultaten 'Hofma' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 79:

Genealogie Van Assen - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-assen

Een publicatie door P. van Assen met gegevens over oa. de families Wijngaards, Kobes, Assen, Start, Booiman, Boer, Brouwer, Mulder, Hofman en Leest.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Vink - www.genealogieonline.nl/vink-stamboom

Een publicatie door Willeke Peters met gegevens over oa. de families Peters, Vink, Verkerk, Van Doorn, Hendriks, Verkerck, Van de Weerdt, Van Dorland, Hofman en Schreiber.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Genealogie Verdon(c)k - tak Brouwershaven, Zeist - www.genealogieonline.nl/genealogie-verdonk-zeist

Gegevens over oa. de families Verdonk, Verdonck, Van Eck, Schwarz, Van der Lee, Lubbers, Van Beek, Kraan, De Vroom en Hofman.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Roon - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-roon

Een publicatie door Hans van Ekelenburg met gegevens over oa. de families Van Roon, Wijnhorst, Harrewijn, Van Berkel, Verboon, Van Straten, Hofman, Van Jeveren, Van Ekelenburg en Droppert.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Genealogie Hofman-Scheepers - www.genealogieonline.nl/genealogie-hofman-scheepers

Een publicatie door Hofman met gegevens over oa. de families Hofman, Hamelink, Dieleman, Scheepers, Roose, Verplanke, Jansen, Oppeneer, Rooij en Keukelaar.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hofmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-hofmans

Een publicatie door Henk Hofmans met gegevens over oa. de families Hofmans, Hoefsmit, Moolemans, De Sain, Egmonts, Meutens, Moonen, Houtman, Willemsen en Van der Pluijm.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Haan - www.genealogieonline.nl/stamboom-haan

Een publicatie door A. Haan met gegevens over oa. de families Haan, Pastoor, Bos, Groenendal, Haverveld, Til, Hofman, Vos, Vreeburg en Norg.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Beem - www.genealogieonline.nl/stamboom-beem

Een publicatie door L.J. Beem met gegevens over oa. de families Beem, Van Beem, Beems, Beemer, Böhm, Beum, Hofman, Beemers, Beeme en Timmerman.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Gijssels - www.genealogieonline.nl/stamboom-gijssels

Een publicatie door Christine Gijssels met gegevens over oa. de families Gyssels, Gijssels, Gysels, Steenlandt, Salence, De Bolster, De Vries, De Smedt, De Clercq en Hofman.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Waggeveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-waggeveld

Een publicatie door Geesje Geers-Bargboer met gegevens over oa. de families Waggeveld, Van Losser, Ten Berge, Nijland, Berendijk, Langenhof, Bokhorst, De Wilde, Hofman en Heuvelman.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website