stamboomgids

Zoekresultaten 'Holm' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 26:

Stamboom Holman - www.genealogieonline.nl/stamboom-holman

Een publicatie door Toine van der Weerden met gegevens over oa. de families Holman, Brens, Koning, Schmitz, Benes, Eiselin, Derks, Ter Veer, Altepost en Lemain.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Scholman - www.genealogieonline.nl/stamboom-scholman

Een publicatie door Frank Scholman met gegevens over oa. de families Scholman, Jansen, Van der Grinten, Schrijnen, Swanink, Van der Maat, Van Rossum, Van Rooijen, Van Rijn en Veenbrink.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Jager - www.genealogieonline.nl/stamboom-jager

Een publicatie door H. Jager met gegevens over oa. de families Jager, Stam, Van der Wal, Smit, Foekens, Pals, Drent, Bakker, Holm en Snijder.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Van der Weerden - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-der-weerden

Een publicatie door Toine van der Weerden met gegevens over oa. de families Koning, Rosema, Holman, Van Doormalen, Linssen, Verouden, De Vries, Homma en Van der Weerden.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Krenning - www.genealogieonline.nl/stamboom-krenning

Een publicatie door F.B. Krenning met gegevens over oa. de families Krenning, Severijn, Kranenburg, Van Teeseling, Legrom, Kloosterman, Vossers, Holmers, Maas en Van Zetten.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Klopman, Harderwijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-klopman-harderwijk

Een publicatie door Jan Klopman met gegevens over oa. de families Klopman, Roelofsen, Hardam, Giltaij, Jansen, Holmer, Jans, Wijnen, Petersen en Ten Hove.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hans Castel en Margaret Holmes - www.genealogieonline.nl/stamboom-castel-holmes

Een publicatie door Hans Castel met gegevens over oa. de families Castel, Emons, Destombes, Geldof, Truin, Holmes, Van Iwaarden, Peere, Van de Plasse en Mclaughlin.

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat M.G.M. Kleij - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-mgm-kleij

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families Kleij, Catshoek, Holm, De Bruin, Gustenhoven, Schuurmans, De Grauw, Van Halteren en Van Halteren.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Rosema - www.genealogieonline.nl/stamboom-rosema

Een publicatie door Toine van der Weerden met gegevens over oa. de families Rosema, Holman, Blaauw, Van der Weerden, Zuidema, Poelstra, Verburgh, Boven, De Jonge en Huizinga.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Family tree Holmstav - www.genealogieonline.nl/family-tree-holmstav

A genealogical publication by Carl Holmstav with information about, among others, the families Nielsen, Jensen, Pedersen, Hansen, Pedersdatter, Larsen, Andersen, Nielsdatter and Jensdatter.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website