stamboomgids

Zoekresultaten 'Hoogendoorn' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 30:

Stamboom Hoogendoorn - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogendoorn

Een publicatie door C. v.d. Oudenhoven met gegevens over oa. de families Hoogendoorn, De Groot, De Jong, Nijhof, Middelkoop, Kreukniet, Van Oord, Bouw, Sprong en De Krijger.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Genealogie Hensen - www.genealogieonline.nl/genealogie-hensen

Een publicatie door M. Hensen met gegevens over oa. de families Burggraaf, Van Bergen, Van Essen, Hensen, Lekkerkerker, Brak, De Jong, Hoogendoorn, Van Dijk en Buiskool.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Fokker - www.genealogieonline.nl/stamboom-fokker

Een publicatie door Jan Cornelis Fokker met gegevens over oa. de families Fokker, Meun, Bakker, Berg Van Den, Boer De, Oude De, Brouwer, Hoogendoorn, Veelen Van en Jong De.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Hoogendoorn en Tak - home.planet.nl/~jlafeber/kwartierstaat2.html

Kwartierstaat Hoogendoorn en Tak, families in Gouda, met vertakkingen naar o.a. de omgeving van Gouda

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Leeflang - www.genealogieonline.nl/stamboom-leeflang

Een publicatie door R. de Rooij met gegevens over oa. de families Leeflang, Schouten, Bos, De Jong, Visser, Eerland, Hoogendoorn, De Heer, Leeflangh en Levelanck.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Afstammelingen Hendrik de Groot - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-hendrik-de-groot

Een publicatie door N. Wilschut met gegevens over oa. de families De Groot, Van der Loo, Van den Akerboom, Beijen, De Ruiter, Kok, Van Leeuwen, Hoogendoorn, Derksen en Bakker.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Es - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-es

Een publicatie door C. Melgert met gegevens over oa. de families Van Es, Den Hoed, Gaal, Speksnijder, Van Driel, Hogendijk, Spruyt (Spruit), Van Asperen, Van der Klis en Hoogendoorn.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Verwaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-verwaal

Een publicatie door Ben Santing met gegevens over oa. de families Verwaal, Van der Form, Stijnen, Sterrenburg, Hofman, De Jong, Steijnen, Eerland, Hoogendoorn en Steine.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom en parenteel Maurik/Mourik/Woerd/Dulm/Hoogendoorn - www.harrievanmaurik.nl

Stamboom en parenteel Maurik/Mourik/Woerd/Dulm/Hoogendoorn

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Jan Lafeber - home.planet.nl/~jlafeber

Geschiedenis van Gouda en Gouwenaren en info de families Lafeber, Hoogendoorn, Tak, Vermeulen, Baardman en van de Water.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website