stamboomgids

Zoekresultaten 'Hop' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 158:

Stamboom Boender - www.genealogieonline.nl/stamboom-boender

Een publicatie door Bas Boender met gegevens over oa. de families Boender, Huyser, Schipper, De Jongste, Klootwijk, Troost, Van Mastbergen, Hopzomer, Groeneweg en Waardenburg.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Parenteel Hop en Booij - www.genealogieonline.nl/parenteel-hop-booij

Een publicatie door J.C. Booij met gegevens over oa. de families Hop, Booij, Besse, Huisman, Nierop, Blom, Huijsman, De Jong, Bakker en Snoek.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kleverlaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-kleverlaan

Een publicatie door R. Kleverlaan met gegevens over oa. de families Kleverlaan, Dekker, Stam, Hopman, Beukers, Bakker, Knuijsen, Zoontjes, Wittebrood en Oorthuis.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Brand - members.chello.nl/~a.benschop

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Parenteel Jacob Brummelkamp (Amsterdam/Harderwijk) - www.genealogieonline.nl/parenteel_jacob_brummelkamp

Gegevens over oa. de families Brummelkamp, De Casparis, Klaassen, Hoppenbrouwer, De Smet, Bolder, Reijnders, Kuhlemaijer, Ottomeijer en Van Rossum.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Jense - www.genealogieonline.nl/stamboom-jense

Een publicatie door John Jense met gegevens over oa. de families Smeele, Granneman, Smeelen, Jense, Kromwijk, Hoppen, Zonderland, Kan, Jongh en Burg.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Benschop en Polsbroek - home.zonnet.nl/jhbruger/bronbewerkingen/bronbewerkingen.html - via Internet Archive

Gezinsklapper en lidmatenlijsten 1642-1811.

Categorie: Bronnen » Regionaal » Utrecht   Filter


Screenshot van website

Genealogie Ploegman - www.genealogieonline.nl/genealogie-ploegman

Een publicatie door Jan Ploegman met gegevens over oa. de families Ploegman, Van der Molen, Bos, Molenkamp, Venekamp, Rijkels, Hasselo, Hopma, Coote en Loffkeuter.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Genealogie Smeets - www.genealogieonline.nl/genealogie-smeets

Een publicatie door J.P. Smeets met gegevens over oa. de families Dohmen, Smeets, Vroomen, Theunissen, Bisschops, Knubben, Cox, Joosten, Gebben en Velraeds.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Wijnands Hopman - www.genealogieonline.nl/stamboom-wijnands-hopman

Een publicatie door H. E. Wijnands met gegevens over oa. de families Hopman, Wijnands, Westerhof, Goossens, Goossens (Janssen), Fransen (Vranssen), Wijnandts, Brinkenberg, Tjeerdsma (Geerdsma) en Ooosterkamp.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website