stamboomgids

Zoekresultaten 'Jordan' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 6:

Stamboom Van Eekeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-eekeren

Een publicatie door Ton van Eekeren met gegevens over oa. de families Van Eekeren, Sebregts, De Wolf, Van den Broek, Koen, Van Dien, De Regt, Van Gorp, Martelmans en Jordans.

Categorie: Familienamen » E


Screenshot van website

Stamboom Jordans BoZoom Amsterdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-jordans

Een publicatie door Hans Jordans met gegevens over oa. de families Jordans, Knoet, Claes, Van Agthoven, Heijns, Rooth, Bergs, Van den Abeele, Jordans(Jordaans) en Steers.

Categorie: Familienamen » J


Screenshot van website

Genealogie Jordan/Jordaan/Jourdan - www.genealogieonline.nl/genealogie-jordan

Een publicatie door Henk Jordan met gegevens over oa. de families Jordan, Jordaan, Peetoom, Noordeloos, Enderlé, Vink, Arnold, Landsaat, Van Eijgen en De Witte.

Categorie: Familienamen » J


Screenshot van website

Stamboom Siegerist - www.genealogieonline.nl/stamboom-siegerist

Een publicatie door Iris Siegerist met gegevens over oa. de families Jordans, Matla, Vinkesteijn, Sigerist, Roos, Stoelinga, Siegerist, Schoonmade, Blijker en Bregman.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stamboom Kirsch - www.genealogieonline.nl/stamboom-kirsch

Een publicatie door Michel Kirsch met gegevens over oa. de families Leroy, Jourdain, Bachelart, Jordan, Baivier, Deflorenne, Simon, Couture, Guillochin en Bansart.

Categorie: Familienamen » K


Screenshot van website

Stamboom Willegers - www.genealogieonline.nl/stamboom-willegers

Een publicatie door Hans Jordans met gegevens over oa. de families Kostermans, Willegers, Andriessen, De Bruijn, Schetters, Schillemans, Jordans, De Nijs, .

Categorie: Familienamen » W


Screenshot van website