stamboomgids

Zoekresultaten 'Loo' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 849:

Genealogie Van den Heijkant - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-den-heijkant

Een publicatie door M. P. M. van den Heijkant met gegevens over oa. de families Van den Heijkant, Schipperen, Loose, Van Dongen, Van Gils, Oomen, Metselaar, Heijkant, Jansen en Smits.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Kloosterman familiewapen - www.kloosterman.be/genealogie-ned/kloosterman-familiewapen

Ontworpen voor alle naamdragende nakomelingen van de stamvader Jan Claesz., schout van Kapelle Biezelinge, 1579, 1583, pachter van 113 gem. 95 r. land

Categorie: Specialisaties » Heraldiek   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hoegee - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoegee

Gegevens over oa. de families Hoegee, Van Hoegee, Hougee, Van Hoege, Visser, Van Somervelt, Van Eijk, De Jong, Stekelenburg en Floor.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Scheurwater - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheurwater

Een publicatie door J. Beeloo met gegevens over oa. de families Scheurwater, Lagendijk, Martin, Van Duren, Van der Giessen, Van Haeren, Van der Vlist, Van Oosten, Labree en Beeloo.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dehne - www.genealogieonline.nl/stamboom-dehne

Gegevens over oa. de families Lans, Dehne, Rudolph, Loopeker, Vos, Gerssen, De Wit, Vledder, Van der Sommen en Simon.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Nagel - www.genealogieonline.nl/stamboom-nagel

Een publicatie door L. van den Eijnden-Nagel met gegevens over oa. de families Nagel, Van 't Klooster, Kuijer, Martens, Van den Nieuwendijk, Stalenhoef, Versteegh, Botterblom, Van den Hoven en Van de Wolfshaar.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom Boender - www.genealogieonline.nl/stamboom-boender

Een publicatie door Bas Boender met gegevens over oa. de families Boender, Huyser, Schipper, De Jongste, Klootwijk, Troost, Van Mastbergen, Hopzomer, Groeneweg en Waardenburg.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Westerman - www.genealogieonline.nl/stamboom_westerman

Gegevens over oa. de families Westerman, Klooster, Doornbos, Panjer, Dutmer, Wierenga, Sassen, Zaskers en Wieringa.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Versloot - www.genealogieonline.nl/stamboom-versloot

Gegevens over oa. de families Versloot, De Jong, Van Leeuwen, Clarisse, Jobse, Wolf, Vermeulen, Van der Kroef, Sloot en Van Sluijs.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Kloosterman Genealogy - www.kloosterman.be

Kloosterman Genealogie, 1550-2000 en emigranten naar Amerika.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website