stamboomgids

Zoekresultaten 'Melsen' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 8:

Stamboom Van Melzen-Van Melsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-melzen-van-melsen

Een publicatie door A. van Melzen met gegevens over oa. de families Koster, Jans, Vos, Boerma, Boer, Hendriks, Smit, Melsen, Mulder en Vries.

Categorie: Familienamen » M


Screenshot van website

Stamboom familie Melser - www.genealogieonline.nl/stamboom_melser

De stamboom van de familie Melser is samengesteld door P. Melser. Met o.a. gegevens over de families Melser, Schoenmaeckers, Melsen, Peek, Willems, Paes, Van Es, Bas, Brouns en Foppen.

Categorie: Familienamen » M


Screenshot van website

Genealogie Homs - www.genealogieonline.nl/genealogie-homs

Een publicatie door George Homs met gegevens over oa. de families Hommen, Homs, Grachten, Hopmans, Melsen, Wittenberg, Timmermans, Van Kempen, Van den Boom en Le Bruyn.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

Van Melzen / Postma / Kuikman / Volckmann - www.myheritage.nl/site-18055571/van-melzen-web-site

stamboom van de fam. van Melzen / Melsen / Postma / Kuikman / Volckmann

Categorie: Familienamen » M


Screenshot van website

Genealogie Van Melzen - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-melzen

Een publicatie door Anton van Melzen met gegevens over oa. de families Koster, Jans, Vos, Boerma, Smit, Hendriks, Mulder, De Vries, Van Melsen en Bakker.

Categorie: Familienamen » M


Screenshot van website

Stamboom Lampers-Pierssens - www.genealogieonline.nl/stamboom-lampers-pierssens

Een publicatie door Anne-Marie de Bondt met gegevens over oa. de families Melsen, Lampers, Penneman, Lockefeer, Joos, Pierssens, Bogaert, De Rijbel, Brosis en De Potter.

Categorie: Familienamen » L


Screenshot van website

Stamboom Butter-Kes - www.genealogieonline.nl/stamboom-butter-kes

Een publicatie door A. Butter met gegevens over oa. de families Van Dalen, Van Os, Oosterbaan, Butter, Versteeg, Kes, Van Melsen, Van Osch, Van Zanten en Nel.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Stamboom Jacobs - www.genealogieonline.nl/de-jacobs-stamboom

Een genealogische publicatie door Marco Jacobs met gegevens over oa. de families Jacobs, Beijer, Melsen, Van der Ham, Reijpert, Ruffels, Van Veen, Korst en Korst.

Categorie: Familienamen » J


Screenshot van website