stamboomgids

Zoekresultaten 'Mutsaers' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 9:

Stamboom Jacobs - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacobs

Gegevens over oa. de families Boelen, Reuvers, Van Herwijnen, De Rouw, Wiegmans, Jacobs, Mutsaers, Van Cromvoirt, Nagtzaam en Meijer.

Categorie: Familienamen » J


Screenshot van website

Stamboom Leijten - www.genealogieonline.nl/stamboom-leijten

Een publicatie door H. Leijten met gegevens over oa. de families Leijten, Leijten ( Lijten ), Snijders, Leijten ( Lyten ), Mutsaers, Panis, Raaijmakers, Broeders, Roozen en Verdaes.

Categorie: Familienamen » L


Screenshot van website

Stamboom Nieuwstadt - www.genealogieonline.nl/stamboom-nieuwstadt

Een publicatie door Marc Frere met gegevens over oa. de families Van Nieuwstadt, Stevens, Van Woensel, Boelaers, Vanderheyden, Van Dun, Mutsaers, Frère, De Rijck en Netten.

Categorie: Familienamen » N


Screenshot van website

Stamboom Hendrikx (West Brabant) - www.genealogieonline.nl/stamboom-hendrikx-west-brabant

Een publicatie door Peter Hendrikx met gegevens over oa. de families De Rooij, Hendrikx, Hendrickx, Peterse, Vingerhoets, De Rooy, Johanna Rommers, Mutsaers, Van Dijk en Van Beurden.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

Stamreeks Leijten-Mutsaers - www.broerendebruijn.nl/StamreeksLeijtenMutsaers.html

Stamreeks van vijftien generaties, waarvan de oudste Leijten en de jongste Mutsaers worden genoemd.

Categorie: Familienamen » L


Screenshot van website

Stamboom Tuerlings - www.genealogieonline.nl/stamboom-tuerlings

Een publicatie door Harrie Tuerlings met gegevens over oa. de families Tuerlings, Teurlings, Teurlinx, Mutsaers, Van Riel, Turelinckx, Van Gorp, Teurlincx, Smulders en Van Iersel.

Categorie: Familienamen » T


Screenshot van website

Stamboom Familie van Dooren - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-van-dooren

Een publicatie door Karel van Dooren met gegevens over oa. de families Van Dooren, Mutsaers, Heyligers, Swagemakers, Suewijnts, Majoie, Bogaers, Pollet, Verbunt en Herckenrath.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Stamboom familie Beekmans - Van Halteren - www.genealogieonline.nl/stamboom-beekmans-van-halteren

Een genealogische publicatie door Leon Beekmans met gegevens over onder andere de families Beekmans, Halteren V., Haarbos, Van Loon, Reijns, Mutsaers, Weeterings, Boers en Doms.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Stamboom Pieter van Dooren - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieter-van-dooren

Een genealogische publicatie door Henk Muntjewerff met gegevens over onder andere de families Van Dooren, Verbunt, Mutsaers, Beukers, Majoie, Baesten, Van Kerckhoff, Van der Lugt en Van Heijst.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website