stamboomgids

Zoekresultaten 'Nagtegaal' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 16:

Stamboom Kyle Willemse - www.genealogieonline.nl/stamboom-kyle-willemse

Een publicatie door Lia Willemse-Koops met gegevens over oa. de families Willemse, Konings, Nagtegaal, Koops, Gerritsen, Vroon, Van Rome, Den Daas, Clement en Pot.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Heraldisch ontwerper - www.nagtegaal.org

Heeft u interesse in het laten ontwerpen en tekenen van een nieuw of bestaand familiewapen, dan bent u hier op het juiste adres.

Categorie: Specialisaties » Heraldiek   Filter


Screenshot van website

Genealogie Hillebrand en Tacx - www.genealogieonline.nl/genealogie-hillebrand-tacx

Een publicatie door Paulette Tacx-Hillebrand met gegevens over oa. de families Ouwerkerk, Kieboom, Rijnvis, Hillebrand, Tax, Fijnaut, Tervooren, Tacx, Hildebrand en Nagtegaal.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Bosveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-bosveld

Een publicatie door Edwin Bosveld met gegevens over oa. de families Bosveld, Nagtegaal, Lammers, Agterkamp, Reininga.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Jager - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-jager

Een publicatie door Margrete De Jager-Odgaard met gegevens over oa. de families Vroon, De Jager, Den Daas, Nagtegaal, Van Ammers, De Coole, Van Zelder, Van Doorn, Nix en De Kruif.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Stamboom Barry Muijs - Kwartierstaten Arnold Nachtegaal en Engelina Geertruida Anna - www.genealogieonline.nl/kwartierstaten-arnold-nachtegaal-en-engelina-g ...

Een publicatie door Barry Muijs met gegevens over oa. de families Wensink, Schrader, Römer, Nachtegaal, Beumer, Kamphuis, Nagtegaal, Ten Brink, Willemsen en Hagen.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Meijers - www.genealogieonline.nl/stamboom-meijers

Een publicatie door Lidwien Meijers met gegevens over oa. de families Meijers, Wolf, Ten Ham, Jansen, De Ruig, Van den Bol, De Graaf, Van Bommel, Dorr en Nagtegaal.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Vogelpoel (regio Utrecht) - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-vogelpoel

Een publicatie door Vincent Vermeer met gegevens over oa. de families Van Vogelpoel, Van Ingen, Vermeer, Nagtegaal, De Lange, Van Rooijen, Winkel, Van Es, Nes?? en Janszen.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Vermeer (regio Utrecht) - www.genealogieonline.nl/stamboom-vermeer-regio-utrecht

Een publicatie door Vincent Vermeer met gegevens over oa. de families Van Vogelpoel, Van Ingen, Vermeer, Nagtegaal, De Lange, Van Rooijen, Winkel, Van Es, Nes?? en Janszen.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Vermeer (Heusden) - www.genealogieonline.nl/stamboom-vermeer-heusden

Een publicatie door Vincent Vermeer met gegevens over oa. de families Van Vogelpoel, Van Es, Vermeer, De Lange, Winkel, Nagtegaal, Van Ingen, Voordouw, Timmerman en Ekelschot.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website