stamboomgids

Zoekresultaten 'Nijland' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 38:

Genealogie Borkent - www.genealogieonline.nl/genealogie-borkent

Een publicatie door Hens Borkent met gegevens over oa. de families Borkent, Egbertzen, Ulfman, Nijland, Stegeman, Beltman, De Wilde, Schutte, Menneken en Nokkert.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Spoel - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-spoel

Een publicatie door Danny van der Spoel met gegevens over oa. de families Van der Spoel, Van der Veen, Grolleman, Bredze, Velsen, Dijkstra, Diekmann, Fisher, Bouma en Nijland.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Krukke - www.genealogieonline.nl/stamboom_krukke

Gegevens over oa. de families Krukkert, Meulenbeld, Hulzebos, Waanders, Klinge, Derksz, Kippers, Nijland, Dasselaar en Senderink.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Adriaen Bax - www.genealogieonline.nl/stamboom-adriaen-bax

Een publicatie door Yvon Nijland met gegevens over oa. de families Bax, Back, Peggeman, Veldboom, Buisman, Snijder, Schutte, Lenten, Stil en Stolk.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Eggink - www.genealogieonline.nl/stamboom-eggink

Een publicatie door R.G. Eggink met gegevens over oa. de families Eggink, De Graaff, Leeuwencamp, Lewencamp, Valk, Nijland, Wiltinge, Somon, Heetcamp en Van der Vlist.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Waggeveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-waggeveld

Een publicatie door Geesje Geers-Bargboer met gegevens over oa. de families Waggeveld, Van Losser, Ten Berge, Nijland, Berendijk, Langenhof, Bokhorst, De Wilde, Hofman en Heuvelman.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Seesink - www.genealogieonline.nl/stamboom-seesink

Een publicatie door Gerrit Diepenbroek met gegevens over oa. de families Seesink, Hengeveld, Seesink (Zeesink), Smees, Lammers, Duenk, Veldboom, Gussinklo, Luimes en Nijland.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Franke - www.genealogieonline.nl/stamboom-franke

Een publicatie door Gerard Franke met gegevens over oa. de families Franke, Geerdink, Francke, Harmelink, Derkink, Nijland, Lubbers, Wolbers, Schabus en Geerdinck.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Stamboom Emsbroek - www.genealogieonline.nl/stamboom-emsbroek

Een publicatie door Gerrit Emsbroek met gegevens over oa. de families Emsbroek, Van het Meijslandt, Huig, Huetink, Groenendal, Garssen, Albers, Flierman (Op 't Klein Hulze), Van het Emsbroek en Nijland.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Genealogie Nijhuis - www.genealogieonline.nl/genealogie-nijhuis

Een publicatie door Alwin Nijhuis met gegevens over oa. de families Nijhuis, Oldenampsen, Koenders, Leppink, Wever (Weber), Geerdink, Wever(S), Witbreuk, Van der Meij en Nijland.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website