stamboomgids

Zoekresultaten 'Okker' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 70:

Stamboom Zijerveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-zijerveld

Gegevens over oa. de families Zijerveld, Zijderveld, Van Muijen, Koot, Van Dijk, Zeijderveld, Neuteboom, Van Breukelen, Okkerse en Brugmans.

Categorie: Familienamen » Z   Filter


Screenshot van website

Genealogie Borkent - www.genealogieonline.nl/genealogie-borkent

Een publicatie door Hens Borkent met gegevens over oa. de families Borkent, Egbertzen, Ulfman, Nijland, Stegeman, Beltman, De Wilde, Schutte, Menneken en Nokkert.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Genealogie Kik-Plomp - www.genealogieonline.nl/genealogie-kik-plomp

Een publicatie door C. Kik-Plomp met gegevens over oa. de families Kik, Plomp, Den Boer, Lookman, De Waal, Hoogesteder, Van Spengen, Van Wageningen, Griffioen en Okkerse.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Fokker - www.genealogieonline.nl/stamboom-fokker

Een publicatie door Jan Cornelis Fokker met gegevens over oa. de families Fokker, Meun, Bakker, Berg Van Den, Boer De, Oude De, Brouwer, Hoogendoorn, Veelen Van en Jong De.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Stamboom Mike Regtop - www.genealogieonline.nl/stamboom-mike-regtop

Een publicatie door Chantal Monique Regtop-Hofstee met gegevens over oa. de families Schonewille, Benjamins, Botter, Vos, IJmker, Schokker, Koster, Booij, Profijt en Doldersum.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dorré - Van Bemmelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dorre-van-bemmelen

Een publicatie door F. Dorré met gegevens over oa. de families Van Bemmelen, Hilders, Dorré, Van Asselen, Zwetsloot, Loos, Knigge, Van Veen, Sprokkerieft en Fujiwara.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Parenteel van de Moordrechtse Vermeer's - www.genealogieonline.nl/parenteel-moordrechtse-vermeers

Een publicatie door S. Vermeer met gegevens over oa. de families Vermeer, Duijm, Van Okkeren, Eijkenaar, Manschot, Bekker, Voorwinden, Van Leeuwen, Staalenburgh en Kuipers.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Boer-Vennis - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-boer-vennis

Een publicatie door Carla de Boer-Vennis met gegevens over oa. de families Schokker, Ensing, De Boer, Ten Berge, Vennis, Fennes, Sloot, Minke, Van Schalkwijk en Vonk.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Beerten - www.genealogieonline.nl/stamboom-beerten

Een publicatie door L.M.Th. Beerten met gegevens over oa. de families Beerten, Bokkers, en Te Roller.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Spraakman - www.genealogieonline.nl/stamboom-spraakman

Een publicatie door John Spraakman met gegevens over oa. de families Hoogendijk, Van der Loos, Boekhoff, De Jong, Spraakman, Harder, Derriks, Ooms, Blokker en Dorlandt.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website