stamboomgids

Zoekresultaten 'Remmers' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 18:

Parenteel van Eimbert Veldkamp - www.genealogieonline.nl/parenteel_veldkamp

De parenteel van Eimbert Veldkamp is samengesteld door P. Heres, voorkomens van oa. de families Boeve, Veldkamp, Eilander, Kommer, Remmers, Bredewout,

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Derksen - www.genealogieonline.nl/stamboom_derksen

Gegevens over oa. de families Derksen, Geven, Vuuren, Haan, Bloem, Peters, Hageman, Bremmers, Dinther en Visser.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Broeckhuijsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-broeckhuijsen

Gegevens over oa. de families Van Broeckhuijsen, Van Broeckhuysen, Nahon, Remmerswaal, Koonings, De Bruijn, Weijnen, Min, Van Dijk en Levolger.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Genealogie familie Fruining - www.genealogieonline.nl/genealogie_fruining

De genealogie van de familie Fruining is samengesteld door R. Fruining. Met gegevens over o.a. de families Schild, Crispijn, Lut, Schraag, Fruining, Idema, Schilt, Noordover, De Vos en Remmerswaal.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Dijk - Jansen - Kuiper - Remmerswaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dijk-jansen

Een publicatie door M.W.E. van Dijk met gegevens over oa. de families van Dijk - Jansen - Kuiper - Remmerswaal. Extra informatie altijd welkom !

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kessens - www.genealogieonline.nl/stamboom-kessens

Een publicatie door Marcel Kessens met gegevens over oa. de families Kessens, Van Eerden, Van der Molen, Jonker, Remmers, De Jong, Stokhuizen, Van Kesteren, Beets en Van Heems.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Genealogie Trimp - www.genealogieonline.nl/genealogie-trimp

Een publicatie door Jan Ploegman met gegevens over oa. de families Trimp, Van der Kraats, Bos, Vis, Van der Winden, Remmers, Puut, Van der Hilst, Luijendijk en Koster.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Sander van Oosten - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-sander-van-oosten

Een publicatie door Els van Oosten - van de Schilde met gegevens over oa. de families Van Oosten, Van de Schilde, Van der Laan, Wester, Lemckert, Smits, Remmerswaal, Van Lommel, De Kok en Bergenhenegouwen.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stambom Van der Spek - www.genealogieonline.nl/stambom-van-der-spek

Een publicatie door E.Torn met gegevens over oa. de families Van der Spek, Knijnenburg, Delfgaauw, Meijer, Van der Touw, Witteman, Lelygang, Van der Klauw, Remmerswaal en .

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Remmerswaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-remmerswaal

Een publicatie door Jacques van der Meer met gegevens over oa. de families Duijnker, Remmerswaal, Oosterbaan, Claasen, Van Thienen, Van Gaans, Satijn, De Groot, Knuvers en Vos.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website