stamboomgids

Zoekresultaten 'Remmerswaal' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 10:

Stamboom Van Broeckhuijsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-broeckhuijsen

Gegevens over oa. de families Van Broeckhuijsen, Van Broeckhuysen, Nahon, Remmerswaal, Koonings, De Bruijn, Weijnen, Min, Van Dijk en Levolger.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Genealogie familie Fruining - www.genealogieonline.nl/genealogie_fruining

De genealogie van de familie Fruining is samengesteld door R. Fruining. Met gegevens over o.a. de families Schild, Crispijn, Lut, Schraag, Fruining, Idema, Schilt, Noordover, De Vos en Remmerswaal.

Categorie: Familienamen » F


Screenshot van website

Stamboom Van Dijk - Jansen - Kuiper - Remmerswaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dijk-jansen

Een publicatie door M.W.E. van Dijk met gegevens over oa. de families van Dijk - Jansen - Kuiper - Remmerswaal. Extra informatie altijd welkom !

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Kwartierstaat Sander van Oosten - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-sander-van-oosten

Een publicatie door Els van Oosten - van de Schilde met gegevens over oa. de families Van Oosten, Van de Schilde, Van der Laan, Wester, Lemckert, Smits, Remmerswaal, Van Lommel, De Kok en Bergenhenegouwen.

Categorie: Familienamen » O


Screenshot van website

Stambom Van der Spek - www.genealogieonline.nl/stambom-van-der-spek

Een publicatie door E.Torn met gegevens over oa. de families Van der Spek, Knijnenburg, Delfgaauw, Meijer, Van der Touw, Witteman, Lelygang, Van der Klauw, Remmerswaal en .

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stamboom Remmerswaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-remmerswaal

Een publicatie door Jacques van der Meer met gegevens over oa. de families Duijnker, Remmerswaal, Oosterbaan, Claasen, Van Thienen, Van Gaans, Satijn, De Groot, Knuvers en Vos.

Categorie: Familienamen » R


Screenshot van website

Een speurtocht naar de Familie Remmerswaal - www.xs4all.nl/~preos

Parentelen van de families Remmerswaal en van Reymerswaele en een kwartiersstaat Remmerswaal/Scheuder. Tevens informatie over het verdronken land van Reymerswael, het kasteel Lodycke en Marinus van Reymerswaele.
De stambomen zijn onlangs aangepast aan de Europese privacywetgeving.

Categorie: Familienamen » R


Screenshot van website

Stamboom Pfeiffer - www.genealogieonline.nl/stamboom-pfeiffer

Een publicatie door C.Pfeiffer met gegevens over oa. de families Pfeiffer, Oldenburg, Remmerswaal, Carlier, Vetter, Van Zwieten, Alberts, Van der Klugt, Giesekamp en Hessing.

Categorie: Familienamen » P


Screenshot van website

Stamboom Sebel - www.genealogieonline.nl/stamboom-sebel

Een publicatie door Nicole Spaans met gegevens over oa. de families Sebel, Remmerswaal, Van Heijningen, Odrigo, Van der Kleij, Van der Lubbe, Heijstek, Houniet, Vieveen en Van der Holst.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stamboom familie De Kleine - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-de-kleine

Een genealogische publicatie door André de Kleine met gegevens over onder andere de families Oudshoorn, Outshoorn, Ammerlaan, Remmerswaal, Van Leeuwen, Hillenaar, Van der Meer, Tetteroo en Van Wissen.

Categorie: Familienamen » K


Screenshot van website