stamboomgids

Zoekresultaten 'Reuver' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 19:

Stamboom Jacobs - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacobs

Gegevens over oa. de families Boelen, Reuvers, Van Herwijnen, De Rouw, Wiegmans, Jacobs, Mutsaers, Van Cromvoirt, Nagtzaam en Meijer.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Leo van Exel - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-leo-van-exel

Een publicatie door Leo van Exel met gegevens over oa. de families De Geus, Van Melle, Witlox, Bos, Van Exel, Daniels, Van der Dussen, De Waal, Van Weerelt en Reuvers.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Veen en Willemse - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-veen-en-willemse

Een publicatie door T. Willemse met gegevens over oa. de families Van Veen, Janssen, Schrader, De Reuver, Reuver De, Willemse, Roon Van, Jansen, Meijer en Baars.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Heemkundevereniging Maas- en Swalmdal - www.maas-enswalmdal.nl

Beesel / Belfeld Reuver Maas- en Swalmdal

Categorie: Organisaties » Verenigingen » Heemkundeverenigingen » Limburg   Filter


Screenshot van website

Reuver, de - familie.dereuver.net

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Vervoort (Breda, Eindhoven) - www.genealogieonline.nl/stamboom-vervoort

Een publicatie door Arnoud Vervoort met gegevens over oa. de families Vervoort, Bex, Notten, Van den Heuvel, Post, Becx, Oude Groeniger, Beck, Reuver en Oude Groeneger.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Boers - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-boers

Een publicatie door M. Boers met gegevens over oa. de families Keulemans, Distelbrink, Boers, Reuvers, Overmans, Robert, Bartels, Liesoij, Keijser en Nolte.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Zwet - Van 't Zand - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-zwet-van-t-zand

Een publicatie door Ilse Van der Zwet met gegevens over oa. de families Van 't Zand, Van der Zwet, Wijnstekers, De Bie, Van der Steeg, Staal, Reuvers, Rettel, Plugers en Hopmans.

Categorie: Familienamen » Z   Filter


Screenshot van website

Stamboom T. van Veen - www.genealogieonline.nl/stamboom-t-van-veen

Een publicatie door T, van Veen met gegevens over oa. de families De Reuver, Janssen, Reuver De, Rovers, De Rooij, Jansen, Herwaarden Van, De Reuver (Rover), Hooijer en Van Zanten.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Genealogie Viersma-Remert - www.genealogieonline.nl/genealogie-viersma-remert

Een publicatie door Martine Viersma met gegevens over oa. de families Viersma, De Reuver, Remert, Strating, Reuver De, Middelkoop, Deneke, De Roos, Van Wort en De Rover.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website