stamboomgids

Zoekresultaten 'Ritter' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 7:

Stamboom Gritter - www.genealogieonline.nl/stamboom-gritter

Een publicatie door Bert Gritter met gegevens over oa. de families Gritter, Smilde, Gritter (Grutter), Gritter(S), Venema, Zomer, Kikkert, Martens, De Vries en Bouwmeester.

Categorie: Familienamen » G


Screenshot van website

Genealogie Schedeler - www.genealogieonline.nl/genealogie-schedeler

Een publicatie door Jan Ploegman met gegevens over oa. de families Schedeler, Van Lier, Hoeksema, Doornbos, Ploegman, Baar, Gritter, Van der Zwaag, Oosterdijk en Dijksterhuis.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Familie Gritter - www.familiegritter.nl

Site van de familie Gritter uit Havelte

Categorie: Familienamen » G


Screenshot van website

Stamboom Ritter - www.genealogieonline.nl/stamboom-ritter

Een publicatie door Joke ter Weele met gegevens over oa. de families Ritter, Schiferli, De Knegt, Brugman, Van der Gaag, Paters, Piket, Schröder, Bijleveld en Roetman.

Categorie: Familienamen » R


Screenshot van website

Stamboom Baarslag - www.genealogieonline.nl/stamboom-baarslag

Een publicatie door Johan Baarslag met gegevens over oa. de families Baarslag, Roels, Engelenburg, Gerrit, Wegman, Rudolfo, Gritter, Albert en Albert.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Stamboom Hesselink - www.genealogieonline.nl/stamboom-hesselink

Een genealogische publicatie door Dick Hesselink met gegevens over onder andere de families Van Zanten, Hesselink, Van Buuren, Von der Lippe, Brouwer, Jans, Gritter, Van Voorhees en Pekel.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

Genealogie Dijkstra-Gritter - www.genealogieonline.nl/genealogie-dijkstra-gritter

Een genealogische publicatie door Mark Dijkstra met gegevens over onder andere de families Jansen, Dijkstra, Mulder, Gritter, Brink, Noordkamp, Tutertjen, Borger en Kampman.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website