stamboomgids

Zoekresultaten 'Roek' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 566:

Nakomelingen Gerrit van Dien - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-gerrit-van-dien

Een publicatie door A. Oosterbroek met gegevens over oa. de families Van Diejen, Van Dien, Oosterbroek, Van Dijen, Van Die, Te Riet, Jordaan, Pach, Mackenstein en Wester.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Ro(o)vers - www.genealogieonline.nl/stamboom_rovers

Stamboom van de familie Ro(o)vers met oa. gegevens over de families Rovers, Roovers, Roevers, Van der Heijden, Van den Heuvel, Van de Ven, Smits, Van den Broek, Jansen en Donkers.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Middag - www.genealogieonline.nl/stamboom-middag

Gegevens over oa. de families De Kreij, Middag, Middagh, Van Renswoude, Middaugh, Van Renswou, Van Ewijk, Nederlof, Van der Veer en Van den Broek.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Beusekom, Genealogie Mels - www.genealogieonline.nl/genealogie-mels

Een publicatie door M.F. van beusekom met gegevens over oa. de families Van Beusekom, Van Gessel, De Vries, Van den Broek, De Gram, Wielders, De Heus, Rijndt, Verkuil en Krijgh.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dijst - www.genealogieonline.nl/stamboom-dijst

Een publicatie door D. Dijst met gegevens over oa. de families Dijst, Deijst, Broek, Janzen, Hilten, Elbersen, Eijlbregt, Kruijt, Kooy en Voddé.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Lovendaal - www.genealogieonline.nl/stamboom_lovendaal

Gegevens over oa. de families Lovendaal, Kersten, Pruckmüller, Peters, Sturmee, Janus, Reijnen, Van de Broek, Dekkers en Martron.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Zieltjens - www.genealogieonline.nl/stamboom-zieltjens

Een publicatie door F. Zieltjens met gegevens over oa. de families Zieltjens, Zieltjes, Van den Berg, Uijlenbroek, Brouwer, Middelman, Prinssen, Kok, Van Eck en Wijnalda.

Categorie: Familienamen » Z   Filter


Screenshot van website

Genealogie van Henricus Oosterbroek - www.genealogieonline.nl/genealogie-henricus-oosterbroek

Een publicatie door A. Oosterbroek met gegevens over oa. de families Oosterbroek, Nijhuis, Steunebrink, Kop, Reimer, Benneker, Bos, Schwering, Ter Elst en Oosterik.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Genealogie van Teunis Oostenbroek - www.genealogieonline.nl/genealogie-teunis-oostenbroek

Een publicatie door A. Oosterbroek met gegevens over oa. de families Oostenbroek, (Oostenbroek?), Moolenaar, Wolf, Osterloh, Nijhout, Bresser, Thannhauser, Schenk en (Oostenbroek).

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Arend Oosterbroek - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-arend-oosterbroek

Een publicatie door A. Oosterbroek met gegevens over oa. de families Oosterbroek, Bodegraven, Breunis, Van Diejen, Van Oostrum, De Lange, Ego, Spanhaak, Horstman en Osseman.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website