stamboomgids

Zoekresultaten 'Roelen' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 12:

Genealogie Vanduynslager - www.genealogieonline.nl/genealogie-vanduynslager

Een publicatie door H. Vanduynslager met gegevens over oa. de families Vanduynslager, Van Duynslager, Van Duynslaeger, Van Duijnslaeger, Vanduynslaeger, Roelens, Claus, Braeckevelt, Vanduijnslaeger en Van Duynslaegher.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Homepage van Pieternell@ - www.pieternell.nl

Families Roelen, Lichtenbergh, Oomens, van Gils, Laureijssen, Peeters en Van der Wee uit Noord Brabant

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Coremans - www.genealogieonline.nl/stamboom-coremans

Een publicatie door Ineke Coremans met gegevens over oa. de families Coremans, Roelen, Staeltiens, Van Santen, Cras, Van der Pol, Schakel, Van Hulten, Van Bavel en Nijman (Nuijman).

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Familiearchief HAESEN-ROELENS - www.familiearchivaris.nl/2280

Familiearchivaris: HAESEN Michel

Categorie: Archieven » Familiearchieven   Filter


Screenshot van website

Stamboom Jacobs - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacobs-meijvis

Een publicatie door Hans Meijvis met gegevens over oa. de families Jacobs, Sterkens, Simons, Roelen, Van den Muijsenberg, Regter, Jacobus, Keldermans, Polak en Jacobus Adrianus.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Stamboom Neevens(VanBaal) - www.genealogieonline.nl/stamboom-neevens-van-baal

Een publicatie door Kees J.C.P.A. Goverde met gegevens over oa. de families Neevens, Van Bedaf, Neven, Nevens, Van Baal, Van As, Huijbrechts, Roelen, De Rond en Staeltiƫns.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom Reulen - www.genealogieonline.nl/stamboom-reulen

Een publicatie door Jan Reulen met gegevens over oa. de families Reulen, Helgers (He(i)l(i)gers, Meulenaars, Schmitz, Clout (Cloudt), Reijnders, Wolters, Houben, Cloudt en Roelen ( Reulen).

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Andy Grootens - www.genealogieonline.nl/stamboom-andy-grootens

Een genealogische publicatie door Andy Grootens met gegevens over onder andere de families Grootens, Melkstop, Mouwen, Melckstop, Huisman, Van Houten, Nieuwenhuizen, Roelen en Gerding.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Andriessen - www.genealogieonline.nl/stamboom-andriessen

Een genealogische publicatie door J.D. van Oostaijen- Andriessen met gegevens over onder andere de families Andriessen, (Roelen) Andriessen (Andrisen), Beijer, Witteman, Wolfs, Duijkers, Hamers, Van Eijden en Calis.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Duuren/Adriaanse - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-duuren-adriaanse

Een genealogische publicatie door Mitchel van Duuren met gegevens over onder andere de families Beekers, Adriaanse, Van Duuren, Van Beek, Angenent, Vermeeren, Roelen, Buijs en Wijnings.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website