stamboomgids

Zoekresultaten 'Roke' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 10:

Family Tree Stamboom Ten Hove uit Heerde & Brokelman uit Tubbergen in Overijs - www.genealogieonline.nl/stamboom-ten-hove-en-brokelman

Een publicatie door Hans Middendorp met gegevens over oa. de families Ten Hove, Robben, Brokelman, Van den Noort, Peters, Reinders, Vinke, Beumer, Keur en Smit.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

Familie Van Eijk tak Zegveld en Ter Aar - www.genealogieonline.nl/familie-van-eijk-tak-zegveld-en-ter-aar

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Van Eijk, Van Eijck, Kranenburg, Stolwijk, Broker, Van Doorn, Broer, Snaterse, Lucassen en Griffioen.

Categorie: Familienamen » E


Screenshot van website

Stamboom Heideveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-heideveld

Een publicatie door Bert Heideveld met gegevens over oa. de families Heideveld, Borgmeijer, Van der Horst, Van der Beek, Van Dijk, Tromp, Hendriks, Bredewout, Heideveld en Roke.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

Zuid-Hollandse Kroken - www.genealogieonline.nl/zuid-hollandse-kroken

Een publicatie door Govegus met gegevens over oa. de families Krook, Jansse, Van Wieringen, Van Grieken, Jongeneel, Van Dalen, Dirkse, Endhoven, Smits en Vos.

Categorie: Familienamen » K


Screenshot van website

Stamboom Borsen, Blaricum - www.genealogieonline.nl/stamboom-borsen

Een publicatie door Maria Vos-Blekemolen met gegevens over oa. de families Borsen, Smit, Koppen, Borssen, Rokebrand, De Zaaijer, De Jong, Duurland, Vos en Heerschop.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Familiearchief Duits - www.familiearchivaris.nl/1440

M'n opa heet jan Duits M'n vader Gerrit Duits Tante Lia duit nasch Tante Agnes Duits hussaart Tante janette duits getrouwt met ? M'n oma is al op leeftijd en wil dit voor eens en vooraltijd eens in kaart hebben gebracht. Zelf kom ik uit een gebroken gezi

Categorie: Archieven » Familiearchieven


Screenshot van website

Crocker coat of arms - www.genealogieonline.nl/crocker-coat-of-arms

A genealogical publication by Nikky Crocker with information about, among others, the families Crocker, Croker, Alexander, Mackun, Fortescue, Garvis, Churchill, Servington and Terry.

Categorie: Familienamen » C


Screenshot van website

Stamboom Breukelman - www.genealogieonline.nl/stamboom-breukelman

Een genealogische publicatie door Johan Breukelman met gegevens over onder andere de families Breukelman, Schutte, Van der Haar, Grooters, Wolbink, Brokelman, Brökelman, Brockelmann en Brockelmann Thoe Brockel.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Genealogy Crocker - www.genealogieonline.nl/genealogy-crocker

A genealogical publication by Nicole Crocker with information about, among others, the families Crocker, Croker, Mackun, Servington, Alexander, Churchill, Holt, Chipman and Garvis.

Categorie: Familienamen » C


Screenshot van website

Voorouders in krankzinnigengesticht Coudewater in Rosmalen - vruger.nl/vooroudersincoudewater

Waren jouw voorouders tussen 1870 en 1885 korte of langere tijd opgenomen in krankzinnigengesticht Coudewater? Misschien werden zij besproken in de ruim tweehonderd casussen in het verslag dat de artsen publiceerden toen het gesticht vijftien jaar bestond! Hier kun je hun namen en bijbehorende casus opzoeken.

Categorie: Specialisaties


Screenshot van website