stamboomgids

Zoekresultaten 'Rol' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 220:

Stamboom Stadman - www.genealogieonline.nl/stamboom-stadman

Een publicatie door H. Poelman met gegevens over oa. de families Stadman, Hulshof, Hoving, Volkerts, Krol, Smit, Willems, Bos, Hooiveld en Ensing.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Heijblom - www.genealogieonline.nl/stamboom-heijblom

Gegevens over oa. de families Heijblom, De Rooij, Krol, Molenwijk, Van Peer, Kropff, Van Loon, Hulst, Konings en Rozebrand.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Genealogie familie De Grauw - www.genealogieonline.nl/genealogie_de_grauw

De genealogie van de familie De Grauw is samengesteld door A. de Grauw. Belangrijkste families: De Grauw, Krol, Nijhuis, Wagemakers, Rondeltap, Vermeulen, Berkhof, Ronteltap en De Jong.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Genealogie Peters - www.genealogieonline.nl/genealogie_peters

Gegevens over oa. de families Brekelmans, Peeters, Krol, Wagemakers, Robben, Peters, Snoeren, Schapendonk, Van Dongen en De Bont.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Hak - Scheveningen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hak

Een publicatie door Nettie de Vos - van der Hak met gegevens over oa. de families De Jong, Van der Zwan, Pronk, Van der Hak, Keus, Klaui, Taal, Vrolijk, Den Heijer en Spaans.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Parenteel Couwenberg - www.genealogieonline.nl/parenteel-couwenberg

Een publicatie door J. Couwenberg met gegevens over oa. de families Fouyn, Cauwenbergh, Jaubin, C├ęsar, Fouyen, Couwenberg, Purnelle, Goris, Crols en Minsart.

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Spoel - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-spoel

Een publicatie door Danny van der Spoel met gegevens over oa. de families Van der Spoel, Van der Veen, Grolleman, Bredze, Velsen, Dijkstra, Diekmann, Fisher, Bouma en Nijland.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Obbes - www.genealogieonline.nl/stamboom-obbes

Een publicatie door Jeroen Obbes met gegevens over oa. de families Obbes, Bakker, Tieman, Bruinse, De Jongh, Van Asperen, De Jong, Van Duijn, Drolsbach en Hutzezon.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stamboom Keus, Smink, Rog en Korving - www.genealogieonline.nl/stamboom-keus-smink

Een publicatie door Theo Eekhout met gegevens over oa. de families Keus, Rog, Smink, Korving, Pronk, Spaans, Heijer, Harst, Taal en Vrolijk.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Landkroon - www.genealogieonline.nl/stamboom-landkroon

Een publicatie door Egon Landkroon met gegevens over oa. de families Landkroon, Regtop, Paulides, Krol, De Groot, Van Swol, Gaarlandt, Menger, Rigter en Ran.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website