stamboomgids

Zoekresultaten 'Roost' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 65:

Stamboom Boender - www.genealogieonline.nl/stamboom-boender

Een publicatie door Bas Boender met gegevens over oa. de families Boender, Huyser, Schipper, De Jongste, Klootwijk, Troost, Van Mastbergen, Hopzomer, Groeneweg en Waardenburg.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Jans - www.genealogieonline.nl/stamboom_jans

De stamboom van de familie Jans is samengesteld door J.M. Jans. Met gegevens over o.a. de families Mans, Muilwijk, Jans, Wijk, Troost, Vlimmeren, Vos, Tiddens, Jong en Kuijk.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Parenteel Crombeen - www.genealogieonline.nl/parenteel-crombeen

Een publicatie door M. van de Walle met gegevens over oa. de families Van de Walle, Crombeen, Van Troost, Voet, David, Van der Walle, Van de Walle(Van Der Walle), Beckwé, Lambermont en Lannutti.

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van de Walle - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-walle

Een publicatie door M. van de Walle met gegevens over oa. de families Van de Walle, Crombeen, Van Troost, Voet, David, Van der Walle, Van de Walle(Van Der Walle), Van der Wallen, Lannutti en Janssens.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Geslacht Lodder - www.genealogieonline.nl/geslacht-lodder

Een publicatie door J.Lodder met gegevens over oa. de families Lodder, Zwaal, Troost, Verheij, Duijtsch, Pieters, Grasdijk, Jansen, Hoogstadt en Seip.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Wessels - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-wessels

Een publicatie door Cornelis Wessels met gegevens over oa. de families Spruijt, Wessels, Van Driel, Kaashoek, Van Toledo, Troost, De Regt, Lindhout, Cranendonck en Van Oost.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schoffelen (Roosteren) - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoffelen-roosteren

Een publicatie door J. Schoffelen met gegevens over oa. de families Schoffelen, Moens, Janssen, Fens, Dohmen, Niessen, Lodder, Scholtens, Westgeest en Pils.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Baas - www.genealogieonline.nl/stamboom-baas

Een publicatie door D. Baas met gegevens over oa. de families Baas, Troost, Van den Burg, Goulooze, De Kruijk, Vogel, Middagh, Donck, Verschuren en Pors.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Cabaret - www.genealogieonline.nl/stamboom-cabaret

Een publicatie door Leny Cabaret met gegevens over oa. de families Cabaret, Van der Graaf, Reijtenbach, Rademaker, Van Fessem, Mulder, Oosterom, Troost, Den Bakker en Van der Zee.

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Parenteel Jan ter Avest - www.genealogieonline.nl/parenteel-jan-ter-avest

Een publicatie door Dirk Schütten met gegevens over oa. de families Ter Avest, Smeijers, De Vries, Mensink, Schutten, Wessels, Ter Keurst, Troost, Kromhof en Nijmeijer.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website