stamboomgids

Zoekresultaten 'Scherpen' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 31:

Genealogie Zumbrink - www.genealogieonline.nl/genealogie-zumbrink

Een publicatie door D. Zumbrink met gegevens over oa. de families Zumbrink, Van Rooijen, Scherpenzeel, Oostveen, Barten, Van Wensen, Dongelmans, Klarenbeek, Hommelberg en Van Huijk.

Categorie: Familienamen » Z   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hoek, van Scherpenzeel, la Verge en van de Water - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoek

Een publicatie door Aad Hoek met gegevens over oa. de families Hoek, Van de Water, De Jong, Van Mourik, Van Scherpenzeel, Van Dijk, Van der Plas, De Leeuw, De Vor en Peek.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom v/d Berge,de Vos,Steenpoorte,Scherpenisse - people.zeelandnet.nl/yong/Website_Bea/stamboom.htm

Stamboom families uit Zierikzee, Zeeland en eiland Tholen.

Categorie: Bronnen » Regionaal » Zeeland   Filter


Screenshot van website

Stamboom Goedegebuure - www.genealogieonline.nl/stamboom-goedegebuure

Een publicatie door Joop Goedegebuure met gegevens over oa. de families Goedegebuure, Heijboer, Quist, Moerland, Van Dijke, Vroegop, Dekker, Scherpenisse, Geluk en Rijnberg.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van den Eshof - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-eshof

Een publicatie door Martien van den Eshof met gegevens over oa. de families Overkamp, Van den Eshof, Struve, Spierenburg, Scheel, Weerdesteijn, Edelbroek, Van Weerdestein, Vergeer en Scherpenzeel.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Wijnand/Zwaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-wijnand-zwaan

Een publicatie door Carin Scherpenhuijsen Wijnand met gegevens over oa. de families Zwaan, Wijnand, Van der Graaf, Weinandt (Weynand), Claeys, Van Riesen, Koster, Van den Berg, Meijboom en Brouwhof.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Limburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-limburg

Een publicatie door Edwin Limburg met gegevens over oa. de families Van het Klooster, Van Scherpenzeel, Van den Brink, Werkhoven, Van Asch, Van Beem, Schoonbergen, Tabak, Van Soest en Smit.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Ten Kleij-Mostert - www.genealogieonline.nl/stamboom-ten-kleij-mostert

Een publicatie door Nicholas ten Kleij met gegevens over oa. de families Ten Kleij, Nicholas, Scherpenhuizen, Mostert, Boelen, Hoogendam, De Haen, Boel, Bligh en Paul.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Vereniging Oud Scherpenzeel - www.oudscherpenzeel.nl

Scherpenzeel

Categorie: Organisaties » Verenigingen » Heemkundeverenigingen » Gelderland   Filter


Screenshot van website

Stamboom Moontje - www.genealogieonline.nl/stamboom-moontje

Een publicatie door Moontje met gegevens over oa. de families Van Scherpenzeel, Van Mourik, Voet, Vermeulen, De Kruijf, Verweij, Van der Linden, Van t Voort en Van t Voort.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website